Re: Re: Jak to vidim ja

Tomi | 27.08.2017

Iste tak to potom aj Stvoritel je nasilny psychopat, bo to, ze sa vesmir riadi nejakymi pravidlami, ktorych nedodrziavanie ma svoje nasledky je tiez forma natlaku. v zmysle konaj dobro vrati sa ti dobro. konaj zlo a vrati sa ti zlo! a to je proste fakt. taktiez je faktom slobodna vola, ktora je teda regulovana nejakymi povedzme smernicami. Je teda faktom aj to, ze niektore bytosti si tak nejak povedali, ze Vola je super, ale len pre vyVolenych. No a tyto vyvoleny zacali svoju volu uzivat k tomu aby znasilonovali volu inych. - ze som to prehlasil? co je na tom zle? mylim sa?

Znasilnovanie Vole inych bytosti je proste spatne! V konecnom dolsedku vedie k strate vlastnej vole. Je to spatne! je to hriech (Zlo) a kto pacha zlo je otrok hriechu. A To je dalsi fakt.
zahrna to v sebe manipulaciu inymi bytostami a to robia len nizke teda nevyvinute bytosti, ktore maju strach a preto manipuluju a preco maju strach? no preto ze manipuluju. Preto ze pachaju zlo. Kazdy ma dusu. Dusa coby bozska castica je neustale v spojeni s Bohom skrze vsetky dimenzie. Dusa Vie co je dobre a co spatne a ked Clovek (osobnost) pacha zlo, tak Dusa prirodzene zacne citit strach pretoze vie co ju za to caka, co si vsak takto konajuca bytost (osobnost) nie vzdy uvedomuje. tie pravidla sluzia prave na to aby chranili tych, ktory takto nekonaju. Ale aj pre tych, ktory sa k takemu jednaniu s roznych dovodov uchylili, aby si/sme si mohli uvedomit, ze to co robime je spatne. Ze je to cesta do zahuby. Keby to tak nebolo, tak by vesmir s principu nemohol fungovat! Nic co sa neriadi nejakymi zakonmi skratka nefunguje! Nasa spolocnost sa riadi akymi pravidlami? jedny pre elitu a druhe pre dav. To su pravidla? NIE! to je bezpravie/nespravodlivost! Kam to smeruje?

Noooo... smeruje to k tomu aby sme si proste uvedomili, ze takto sa fungovat neda. Preto je treba tieto veci chapat objektyvne. Ked sa v tom budem topit a riesit, ze to je na picu a podobne, ze sa s tym nic neda robyt... ked budem odmietat brat veci tak jak su dobre ci (aj) zle, tak co dosiahnem? Mozem snad Ja za to ze to tak je? no zrejme nejaky ten podiel na tom mam. a treba prist na to v com ten podiel spociva, aby som to mohol napravit. Ked budem odmietat realitu, tak co mozem zmenit? Iluziu? Na co a ako zmenit nieco co nejestvuje? alebo je to takto OK?
Ved skutocna pricina sucasneho stavu nasej spolo-cnosti je v odmietani objektivnej reality. Zatvaranie oci pred skutocnostou a odmietanie prirodzenych cyklov a procesov, ktorymi prechadzame. To samozrejme vedie k nezmyselnemu nasiliu. Je to ako odmietanie globalizacie coby reality. tym sa iba odstavim. To je ako postavit sa na stred cesty, zavret oci a mysliet si, ze ten kamion co sa na mna ruti tym prestal existovat. Nie neprestal a zrazi ma!

Noooo... smeruje to k tomu aby sme si proste uvedomili, ze takto sa fungovat neda. Ako som povedal: Clovek je tvor blbec, ktoremu docvakne co ma az ked to strati. No tak tym blbcom bude vzate uplne vsetko. Ked to chcu, tak nech to maju. Chcu zmrzlinu a nedostanu nic je zle. a ked tu zmrzlinu dostanu, tak sa im stejne nepaci. tak co snimi? Co chcete?

Chcete Slobodu? tak vam asi nedochadza, ze uz slobodny ste. A to vo svojej mysli a vo svojom srdci a ked vam to nestaci a chcete nieco ine? nevazite si co mate? ...Dobre teda ....no tak pojdete do klietky, aby vam docvaklo co to je skutocna sloboda a ako ju zyskat. Vadi vam globalizacia? zbranit sa jej proste neda, ale ked s tym mate problem a je to podla vas zle... no tak to bude prebiehat po zlom, pretoze top ze si slovak vezme cesku, alebo ze Francuz bude obchodovat s nemcom je proste fakt. a chcete im v tom branit? to je predsa nasilie!
Doteraz tu vladol hruby patriarchat a teraz nastava cas na zmenu. aby zezlo prevzal zensky princip. Mate s tym problem? je to prirodzeny proces, ktory moze prebehnut uplne hladko, ale nepaci sa vam? chcete s tym bojovat? tak bujujte! tak to pojde po zlom. bude to na hovado, ale pojde to. tak ci onak to pojde. Koli par milardam zaostalim blbcom, ktory nespravili ani jednu dobru vec za vsetky svoje inkarnacie a teraz chcu znicit cely vesmir ci pri najmensom tuto planetu... nebudeme koli nim likvidovat cely vesmir tym ze zastavime prirodzene procesy (cykli). K tomu tu na zemi sluzi GP. Budete normalny GP bude OK. Budete takyto ... no jaky je ten GP?

Přidat nový příspěvek