Re: Re: Re: Re: Re: Feminizace pivem?

eM | 25.08.2017

Já si spíš myslím že jste nepochopili kde se dá hledat a najít ta zženštilost. Možná to není to nejsprávnější slovo, já bych raději řekl "úbytek mužnosti". Pokud bych měl říci něco o příkladu výrazných nacionalistů odhodlaných bránit vlast držejíce se korbelu piva, tak když by byli opravdu "muži" tak by ji opravdu bránili a nečekali na obranu jen na šesté prioritě.
Muže nedělá mužem to, že je odhodlán střílet do lidí. Muže dělá to že má taky rozum a ví co je potřeba dělat.

Kdyby tu všichni chlapi jen seděli u piva a čekali na válku, válka už by dávno přišla. Naštěstí jsou tu i muži kteří přemýšlí.

To že zleoši nemáš odvahu jim to říct není jejich problém, je to tvůj problém. Pokud s tou informací máš problém, neříkej ji nikomu. Pokud jí věříš, neboj se jí říct nikomu.

Jestli se bojíš jen toho že ti dají výprask, ok, ale jediné co by tím dokázali je že nejsou muži ale staré ustrašené babky které se bojí přemýšlet o jiném pohledu na svět.

Znovu opakuji, mužnost je něco co se dnes už jen tak nevidí, ta ryzí, takže za tím pojmem "zženštilost" nehledejte takovou tu homosexuální zženštilost, o té to není. Na to aby bylo možné srovnávat museli bychom mít obecně známý nějaký příklad opravdové mužnosti, a ve srovnání s takovým příkladem bychom zjistili, že "zženštilí" jsme skoro všichni. Stačí se rozhlédnout a podívat se kolik "chlapů" má problém s rýmičkou.

Přidat nový příspěvek