Re: Re: Poďakovanie za diskusiu.

Tošo | 15.08.2017

Popravde. Neviem kde od čoho začať. Začnem u toho, že keď som písal túto vďačnosť, tak som tým samozrejme aj mnohé sledoval. Niečo som chcel vyjadriť a predať všetkým bez rozdielu. Tak aby si každý vybral to svoje. Okrem iného bolo mojím prianin aj osloviť konkrétne vás Lin s cieľom vyvolať vašu reakciu.
Budem rád ak toto moje odhalenie vezmete v dobrom.
Každý ma niečim oslovil, ale Vaša osoba ma oslovila niečim, čo ma velmi zaujalo a tak som s Vami chcel nadviazať kontakt.
Dúfam že mi moje spůsoby odpustíte.

Dovolím si nadviazať

...Některým lidem zde se už velmi dobře daří popsat určité děje nebo teze z KSB jednodušeji, "lidštěji" - což je moc dobře.
Třeba budeš takovým přínosem i ty.

Pevne verím, že sa tak stane. Mám za to že táto práca je už hotová, len sa to ešte nedostalo ku všetkým ľuďom.
Viete, ak možem poskytnúť náhľad do mojho súkromia, tak sa hodne pohybujem medzi ľuďmi. Či už v práci, pri pive (ja pijem skor sódu, ale občas aj to pivko. Niektorý ma potom lepšie počujú, keď si s nimi vypijem). Ale tiež pri pri práci zo psami či mačkami, alebo len tak vonku, kde sa dá zýskať veľa skúseností k tvorbe mojej Vnútornej ksb, ktorú následne, prenášam na svoje okolie, čím sa spájam so zdrojom. Aj keď občas s chybičkami. Avšak Tie chybički sú veľmi prospešné, keď si ich dokážem priznať/uvedomiť, aby mohlo dojsť k náprave. Práve ten pocit, keď stratím spojenie so zdrojom/strata kľudu je znakom toho, že robím chybu, či chystám sa urobiť chybu.

S ľuďmi sa však snažím jednať ako hovoríte JednoDucho - ľudsky. Inak nepríjmu moje posolstvo a pokoj. No niektorý nechcú ten pokoj prijať, pretože ich cieľ je iný. Akoby len chceli aby im dával človek za pravdu a sám nad ničím nerozmýšľal. A tak sa stáva, že pri odchode ešte "tresknú dvermi." Nuž čo s nimi?

No ten, kto chce jednať a hľadať kompromis sa pozná podľa pokoja, ktorý príjma, nesie a predáva ďalej. Ďakujem, že som ho vo vás našiel. A vysielam prianie o pokračovanie našej KonVerzácie.

Přidat nový příspěvek