Re: Re: Re: TU MATE SVOJ DOKAZ! HADAJTE ODKIAL JE TO SKOPCENE: Dam vam radu. som KANAN

M.C. | 14.08.2017

Nejprve k té (dez)interpretaci:
Kde se v Bibli píše, že Ježíš sám sebe označoval za Boha?
Nebo kde je uvedeno, že byl Ježíš Bůh?
Stačí odkaz v obvyklém formátu, já si to najdu.

O tom, jak katolická církev blbne lidem hlavy by se dalo mluvit dlouho, u nás je takových lidí celkem dost, většina z nich dosud věří tomu, že KDU-ČSL je skutečně křesťanská strana, která to s lidma myslí dobře.
Hox ale o satanismu ani skrytém satanismu nic nepíše.

Netvrdím, že jsem přečetl, všechno, co se na tomto webu píše, nebo odkazuje, ale v tom, co mám přečteno jsem žádný kus textu chválící Mohameda nebo islám nepostřehl.
Články, které se zmiňují o islámu a jeho roli v dění na světě tu jsou, bez nich by ten pohled nemohl být úplný, ale nepřipadá mi, že by islám nějak vyzvedávaly, doporučovaly k následování nebo chválily.

Tak mě, prosím tě, osvětli myšlenkový pochod, jak jsi z toho, co napsal Hox odvodil svoji interpretaci jeho výroků.

Píšeš, že ,,...posledných pár storočí sa nerožširuje biblický projekt, ale projekt ,ktorý má iný názov…Ten však zamlčujú."
Jaký nebo čí projekt to je podle tebe? Protože na to, kdo za koho se schovává a jaké jsou jeho skutečné cíle jsou různé názory a sám v tom nemám jasno.

Přidat nový příspěvek