Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Otázka zní...

M.C. | 21.08.2017

Já bych to tak nenazval, že je tam Stalin vykreslen jako agresor.
Jako agresor se jeví jenom při zběžném přečtení bez zasazení do souvislostí. Já bych to popsal tak, že Stalin byl vědom, že se SSSR tak nebo tak stane brzy cílem agrese a tak se zařídil podle staré zásady, že nejlepší obrana je útok. A aby ani jako agresor nevypadal a nepřidělával si nepřátele, tak vymyslel koncept ,,ledoborce revoluce", který se mu povedl a klamnou operaci, která mu nevyšla.
On tam Rezun taky zřejmě nepíše všechno co ví, jeden rozsudek smrti mu určitě stačí a tak se o britských podrazech moc nerozepisuje, jenom naťukává, ať si to zájemce dohledá.
Možná taky předpokládá u čtenářů určité historické znalosti, třeba že tentýž W. Churchill, který byl válečným premiérem Británie, prosadil v roce 1916 vylodění u Gallipoli, jehož cílem bylo ovládnutí Bosporu dříve, než se k němu probojuje ruská armáda. Stejný člověk byl jedním z nejvýraznějších exponentů zahraniční intervence do Ruska o pár let později. Chamberlain se zase kromě Mnichova, napadení Polska Německem a následné ,,podivné války" podepsal pod britsko-francouzský plán, jak Hitlerovi usnadnit invazi do SSSR zásadním poškozením sovětského ropného průmyslu (plán R.I.P.).
Přechcat takovéto darebáky a donutit je, aby mě prosili o pomoc, aby se stali mými spojenci a dodávali mi zbraně a vybavení, to už je machrovinka.
Právě pro dokreslení je potřeba si k tomu co píše Rezun přihodit toho Starikova(který se zase soustředí na Brity) a třeba ještě tohle:
http://www.quintus-sertorius.net/news/jak-se-penezomenci-zmocnili-vlady-nad-svetem/
k tomu Tajné dějiny USA Olivera Stonea.
Každý popisuje dvacáté století z jiného pohledu a klade důraz na slova a činy jiných okruhů osob.
Právě tu roli Stalina v celé věci si před Rezunem nikdo správně dohromady nedal, v tom je cena jeho knih.
Když to složíte dohromady, tak už ten obrázek začne dávat smysl a začne to do sebe zapadat. A člověk zjistí, že se nic nezměnilo, pořád v různých variacích jede stejná agenda: ,,Zničit krtka!" pardon - ,,Zničit samostatné Rusko!" Ve starém Římě měli senátora, který ať mluvil o čem chtěl, vždycky projev uzavřel prohlášením: ,,Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno."
Kartágo nakonec zničeno bylo, Řím také. Budiž to současným politikům výstrahou.

Zotročení a kolonizace Ruska byla a je cílem jiných zemí, zejména západních, už delší dobu. Na Matrixu byl seriál i o tom, jak oj..ali ruského cara o Aljašku i o peníze za ni. Protože Rusko bylo předtím spojencem USA a aktivně mu pomáhalo proti Británii.
A proto, že věci směřují k tomu, že se Rusko znovu stává spoluhráčem jistých kruhů v USA a blíží se i den, kdy se opět budou s Ruskem chtít spojit Němci, tak můžeme ve světě vidět nevídaný zmatek. Temná strana Síly ví, že už jí teče nejen do bot, ale i za krk, tak vyvádí. Společným úkolem té druhé strany je postupně ty magory odstavit od vesel a kormidla, ale tak aby na rozloučenou neprovedli nějakou těžko napravitelnou lumpárnu.
K tomu nechť jim dopomáhá Bůh a všichni lidi na této planetě, kteří nechtějí svoje životy prožívat ve válce nebo v otroctví.

Přidat nový příspěvek