Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Otázka zní...

Tony Clifton | 17.08.2017

Přestaň mi podsouvat, že jemně omlouvám německý nacionální socialismus. Od tebe jako zastánce totality to obzvláště sedí. Místo toho si raději přečti si, co napsal zdejší admin a zamysli se na tím:

Hox 11.8.2017 o 22:04 tak tak, S. korea je testovací polygon sociálních technologií, testují tam udržitelný fašismus kde lidé pracují pilně a nadšeně jako včelky a nejsou nároční na zdroje.

Ohledně Rezuna se zamysli i na tímhle:
Jinými slovy, marxismus formuje při vlastní propagandě pravděpodobný opis procesů společensko-ekonomické činnosti a tento opis se marxisty bere jako dogma, bez hlubšího pochopení, protože zdravý lidský (selský) rozum nedokáže propojit vymyšlené (abstraktní) * kategorie marxistického učení s reálným životem. Přitom, libovolný člověk při osobním střetnutí s marxismem může učinit jeden z dvou vzájemně se vylučujících závěrů:
Buď přiznat svojí nevzdělanost a sklonit se před vykladači života na bázi marxismu, předpokládajíc že tito (vykladači) si poradili s tím, s čím si on poradit nedokázal
anebo přiznat, že on sám – je zdravě myslící člověk, ale potom musí též přiznat, že marxismus je obsahovým nesmyslem
Totální hluchota k obsahu kritiky směřující na adresu vykladačů, společně s oddaností principu potlačování….. V této politice se pod vymyšlenými záminkami likvidovali i ti, kteří kdysi přehodnocovali chyby samotných vykladačů (jako jejich neúmyslný ideologický omyl) a přímo o nich hovořili ve společnosti, ve snaze přivést je k rozumu….

Napsal to Rezun, nenapsal to Rezun (Suvorov), kdo to napsal?

Přidat nový příspěvek