J.V.Stalin-genius 20.století

nigdo | 16.08.2017

To lepší společenské zřízení nás minulo. Po smrti Stalina se konečně dostali k moci jeho nepřátelé a socialismus do konce 90.tých let dokázali zdiskreditovat. Likvidace SSSR a převraty v ostatních socialistických státech dílo zkázy dokonaly. Počítání obětí v Sovětském svazu jako dílo Stalina, srovnání s Hitlerem a jeho označení za největšího vraha v dějinách je snahou vůbec se s takovým člověkem nezabývat a trvale odsunout výsledky jeho práce na smetiště dějin. Socialismus je smrtelné nebezpečí pro kapitalismus a tak s nim musí být zacházeno.
Kdo chce nalézt informace o skutečných obětí, tak je nalezne a jsou opravdu úplně jiné a v jiných souvislostech, než se prozatím prezentuje. Zajímavé je, že vše co se udělalo a vytvořilo v SSSR naprosto pominuto a vždy se hovoří jen o obětích stalinského režimu, popř teroru?. Vzor demokracie a nejmocnější stát světa USA jsou jaksi z počtu obětí jejich režimu vyjmuty. Jenom genocida min. 60-80 milionů Indiánů (mrtvý Indián,dobrý Indián) a ukradený kontinent, to je základní kámen americké "demokracie" pro zločince,vrahy, otrokáře, piráty a spodinu anglosaského světa a jejich potomky, což je řídící elita této společnosti.
Škoda rozsáhlé diskuze pod tímto malým článečkem týkajícím se J.V.Stalina.
Anglosaský nick "Tony Cliftón" diskuzi zcela zničil použitím známé metody "ďábelské diskuze" - viz Základy sociologie. Že jste mu naletěli a vůbec na něho reagovali.

Přidat nový příspěvek