Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Marxismus a komunismus

Lin | 14.08.2017

Tak... úplně poslední komentář, protože začínám mít dojem, že já o voze a ty o koze.
1) Nenapsala jsem, že GP je západ - ale že západ nic neřídí a natož "jen" třetí prioritou.
2) Doba, dneska nazvaná "stalinismus", není Stalin.
3) Četla - ale nesouhlasím, je to lež. Andropov, který zemřel v r. 1984, mohl těžko řídit harvardské fondy, MMF a další jiné organizace. Měl by sis pohledat, kdo byl skutečným "otcem" tzv. privatizace a že úplně stejně probíhala po celém bývalém socbloku, včetně Ruska.
4. Kriticky se dívám a na osobnosti Stalina nic "protilidského" neshledávám, ať hledám, jak hledám.
5. Nerozumím. A níže ti to docela dobře popsal Taurus.
Jak utrpí mé vlastenectví, kultura či historie země, když mi někdo vysvětluje, proč se např. nemá chlastat, proč krást a parazitovat na druhých systémem "rozděl a panuj", proč stále žijeme v otrokářském systému a proč jsou ve světě dodnes lidi rozdělení jak ve starodávném Egyptě nebo Indii - do kast - tj. - "někdo" ti stále předurčuje, jaký bude tvůj život, kam až smíš a co už je tvé "kastě" zakázané? Myslíš, že mě uspokojí "vysvětlení západu", že jsme národ lenochů, zlodějů, podvodníků, neumíme ani pracovat, ani šetřit, "utahovat si opasky"...atd?
S tím ať jdu k šípku, protože praxe a čas ukazují, jak moc s námi manipulovali - jen proto, aby na náš úkor ještě pár let blahobytně žili.



Přidat nový příspěvek