Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Marxismus a komunismus

ТаuRus | 14.08.2017

"Mně přišlo pouze zajímavé, ze ti kteří nás mají vést na cestě ke "Království bozimu na zemi", na cestě k Člověku, dle ruské (slovanske) kultury k tomu ucelu chteji používat zbrane a k tomu ty nejmocnější na první priorite. Tato zbraň slouží k pokořeni nepřítele, a toto pokoření daného NÁRODA bude trvalým, efektivním a prakticky nevratným. Nepřítelem jsou tedy národy a jak by ne, když se má jednat o šestou cestu ke globalizaci. Tomu ostatně i odpovídá další část jejich referátu, kdy je kultura je ve vztahu ke koncepci globalizace druhotná."

Větší blábol už jsem dávno nečetl. Takhle to vypadá, když někdo se snaží něco posuzovat, aniž by si dal práci seznámit se se zdrojem, který posuzuje.
2 tisíce let zde máme nelidskou koncepcí, která zotročila státy a národy přes lichvu a pokřivenou morálku (sodomizmus atd.).
Bojovat s takovou koncepcí můžeš jen tak, že předložíš koncepcí novou. Která jednak, ukáže na zvrhlost dosavadní koncepce a zároveň nabídne cestu jinou, která pomůže lidstvu vymanit se ze zhoubné cesty a rozvinout tvůrčí potenciál národů a každého člověka zvlášť. A ty tomu říkáš "zbraň k pokoření NÁRODA"? A koncepcí, která tě vede z marasmu, ve kterém se nacházíš za nepřátelskou, která tě chce zotročit? Můžeš mi říct, jak tě chce zotročit a jakými prostředky? Tím, že ti vysvětlí, že lichva je špatná? Že nemáš chlastat a hulit? Že tě ovládají parazitické elity? Že se máš vzdělávat?
To seš padlý na hlavu? Tahle koncepce chce zničit tvojí kulturu?
Pleteš si pojmy a dojmy. Meleš páté přes deváté a hlavně, prezentuješ zde před celým fórem svojí blbost. Člověk by se styděl, takhle se znemožňovat, pokud není puberťákem, kterému je všechno jedno. Otravuješ zde lidí svými nesmyslnými konstrukcemi a obíráš je o čas. Hlavně, že seš středem pozornosti. Dosáhneš tím jen jednoho - budeš zde vnímán, jako "obecný blázen", na kterého nikdo už nebude reagovat.
A pro příště. Až budeš chtít kritizovat nějaký předmět, tak se nejdříve s tím předmětem laskavě seznam. Já se jen divím Lin a Hoxovi, že tobě věnovali tolik svého času. Zcela nezaslouženě!

Přidat nový příspěvek