Re: Re: Re: Re: Re: Re: Marxismus VS. Komunismus

Tony Clifton | 14.08.2017

Možná kdybyste přijímali alespoň nějakou kritiku, pouhy dotaz, jiný pohled, názor bez toho věcného nalepkovani a hazeni pres palubu, tak to nemuselo takhle celé dopadnout. Ptal jsem se minule, koho považujete za opozici a na to jste mi neodpovedel. Ona totiz zadna neni a ani byt nemuze, kdyz jsou vsichni s jinym nazorem mazani (hazeni pres palubu). Severní Koreu považuje admin za fasistickou, ale to je přesně to, co odpovídá režimu téhle stránky. Nevím, jestli jste četl ten komentář duj68? K tomu jen, že vážně a bez ironie děkuju za vaše stránky (2). Udělal jsem si svoji vlastní představu.

Jestli vás uspokojuje stav vaší vodacké diskuze a tihle lide mají být těmi pasazery, tak prestante zvanit, ze hledate lidskost. Tahle diskuze se zvrhavá ve fanatismus, nenávist nebo z druhé strany k bezmyslenkovite podpore vseho, co vypadne z Ruska. Tohle ma byt ten novy Clovek po seste ceste? Vsiml jsem si, ze i Taurus nad tou diskuzi uz kroutil hlavou. JENŽE, to je vaše práce a vaše zodpovědnost (nejen vas, abyste mě zase špatně nepochopil). Vy jste zde v pozici, která způsobila takovy stav diskuze spolo-cnosti. O vedlejší stránce bez komentare

Takhle se tvoří války. Takhle zpracovanemu davu staci jen ukázat prstem na společného nepritele.

Svoboda a LIDSKA individualita je vašim nepřítelem. Svoboda slova vas usvědčuje ze lži a lidská individualita vám bere moc. Zadna válka být nemusí a to víte "moc" dobre

Přidat nový příspěvek