Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Marxismus a komunismus

Tony Clifton | 13.08.2017

Těší mě, ze se dokážeš odprostit od zdejších nálepek "nepratel". K tomu co jsi napsala bych měl pár otázek.
1. Kde je napsáno, ze GP je Západ?
2. Z jedne strany pises, ze fakta o Stalinovi jsou prekroucena, zdejsi stranka ho povazije za lidumula, vzor Cloveka tvurce a z druhe strany napises, nebej bože, aby se to "stalinismus" vrátil. Kdo by si to přál? Leda blázen.
3. Četla jsi to, co jsem tady už uváděl, že ten brutální "polistopadovy" vývoj byl na základě přání vašeho Andropova?
4. Pokud ti někdo bude vytvářet vzor Člověka ve formě Stalina, opravdu se budeš na jeho svetonazor divat dale nekriticky a zcela jeho ocima?
5. Svetonazorova je nejvyšší a nejmocnější, trvala. Tady jsme v Cechach a na Slovensku, mame svoje hodnoty, kulturu, historii. Milujeme tuhle zemi stejne jako lide svoji zemi v Rusku. Naším zájmem by mělo být blaho naší země a spolupráce s ostatnimi, stejně jako je tomu u vás. Sovětský svaz nás dlouhou dobu okupoval a teď máme dle zdejší stranky velebit vse co je Ruske, obdivovat Stalina, plivat na vse co je ze Zapadu, zavrhovat svoji kulturu a historii? Teď nedávno v diskuzi někdo uz naslapoval na Karla IV. Jak by ses na to divala, kdyby podobnou cinnost prováděli Češi v Rusku? Jak by ses dívala na své krajany, kteří by něčemu podobnému propadli a zcela nekriticky přijali to, co jim bude nalevano z Cech? Je to smutny pohled, věř mi

Přidat nový příspěvek