Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Marxismus a komunismus

Tony Clifton | 13.08.2017

Nechť si každý udělá svůj vlastní názor na to, o čem oba pánové informovali ostatni ucastniky marxistickeho fora.

Mně přišlo pouze zajímavé, ze ti kteří nás mají vést na cestě ke "Království bozimu na zemi", na cestě k Člověku, dle ruské (slovanske) kultury k tomu ucelu chteji používat zbrane a k tomu ty nejmocnější na první priorite. Tato zbraň slouží k pokořeni nepřítele, a toto pokoření daného NÁRODA bude trvalým, efektivním a prakticky nevratným. Nepřítelem jsou tedy národy a jak by ne, když se má jednat o šestou cestu ke globalizaci. Tomu ostatně i odpovídá další část jejich referátu, kdy je kultura je ve vztahu ke koncepci globalizace druhotná.

V další části vyzvali Západ a Východ, že pokud si budou přát osvojit tuto nejmocnější informační ZBRAŇ – PROSTŘEDEK ŘÍZENÍ AGRESE, budou muset studovat ruský jazyk.

Z logiky věci my plyne, ze svým marxistickým "nepřátelům" (chápu to správně, že zde brojite proti marxismu) ucinili nabidku poskytnuti nejmocnejsi zbrane k zotroceni lidstva nebo je snad prvni priorita rizeni - agrese o necem jiném?

Problém je opravdu v mém přijímači, protože jsem si představoval cestu Člověka spíš ve stylu Krista než v zotrocovani, agresi, pokoreni, nejmocnějších zbraních, ničení nepřátel (v našem případě narodu). Ach jo...

Přidat nový příspěvek