Re: Re: Marxismus VS. Komunismus

Tony Clifton | 13.08.2017

"Áno..príliš nekriticky vyzdvihovať Stalina asi nie je na mieste" Souhlas ludo. Delat ze Stalina vroz poctiveho Človeka, cloveka tvurce je, dle mého uvážení, právě tím pokusem o přepisování dějin. Je to můj názor. K tomu by me opravdu zajímalo, co soudite o predstaveni nejmocnejsi informacni zbrane pany Zaznobinem a Jeffimovem na druhem mezinarodnim marxistickem kongresu. Nevim, jestli jste registroval to, co jsem tu pastoval, protože to bylo mazano. S dovolením to vložíme znovu:
16-17 listopadu 2013 se v Pekingu konalo fórum Čínské akademie společenských věd: Druhé mezinárodní MARXISTICKÉ fórum "Socializmus a svět dnes".

Na fóru přijali účast prezident Fondu konceptuálních technologií Viktor Jefimov a vědecký ředitel Vladimir Zaznobin.
Ve svém vystoupení V. Zaznobin uvedl účastníkům fóra následující: "V Rusku je vytvořena alternativa biblické koncepce globalizace - Koncepce sociální bezpečnosti (KSB,KOB).

ŠESTÁ CESTA nebude technokratická, ale *světonázorová - metodologická.

Nyní se celý svět (včetně čínského) učí anglicky proto, že technosféra je vytvořena Západem (veškerá dokumentace je v angličtině). Kultura je ve vztahu ke koncepci globalizace druhotná. Ale technosféra (technologie) je třetí prioritou
zobecněných prostředků řízení-agrese. Lidstvo se pozvedlo v míře svého chápání natolik, aby mohlo přejít na *první prioritu zobecněných prostředků ŘÍZENÍ-AGRESE světonázorovou, metodologickou, a ta je nejadekvátněji popsána v ruském jazyce a brzy to všem bude zřejmé. Pokud si Západ a Východ budou přát osvojit si tuto nejmocnější informační ZBRAŇ – PROSTŘEDEK ŘÍZENÍ AGRESE, budou muset studovat ruský jazyk. Během 10-15 let budou všichni přemýšliví lidé (Lidé) na světě mluvit rusky, nikoliv anglicky."

Čínští účastníci fóra přijali vystoupení V.Zaznobina potleskem, představitelé západního světa nebyli s to proti řečenému nic namítnout.

Více zde: http://leva-net.webnode.cz/...

Jen pro zopakování. Níže jsou uvedeny priority řízení lidstva v rámci globalizace – AGRESE dle samotného KOB (Stalin měl přezdívku Koba). Z toho pět priorit již bylo nějakým způsobem aplikovaných a očekává se šestá. Soudruzi Viktor Jefimov a Vladimir Zaznobin představili účastníkům druhého mezinárodního MARXISTICKÉHO fóra svoji ŠESTOU CESTU (první prioritu). Dle jejich sdělení, tato šestá cesta (první priorita) nebude technokratická, ale *světonázorová - metodologická. Informovali účastníky fóra, že tato šestá cesta (priorita) je nejadekvátněji popsána v ruském jazyce a brzy to všem bude zřejmé a pokud si Západ a Východ budou přát osvojit si tuto nejmocnější informační ZBRAŇ – PROSTŘEDEK ŘÍZENÍ - AGRESE, budou muset studovat ruský jazyk. Čínští účastníci fóra přijali vystoupení V.Zaznobina potleskem, představitelé západního světa nebyli s to proti řečenému nic namítnout. Doporučuji vám všem se důkladně seznámit s touto šestou cestou - *PRVNÍ PRIORITOU.

Šest priorit (kategorií) zobecněných prostředků řízení lidstva – AGRESE (globalizace):
Šestá priorita – zbraně, likvidace
Pátá priorita – zbraně nepřímé genocidy
Čtvrtá priorita – ekonomická
Třetí priorita – faktologická
Druhá priorita – chronologická

*PRVNÍ PRIORITA – *světonázorová
Chceš-li pokořit nepřítele, vychovej jeho děti. Pokoření daného národa bude trvalým, efektivním a prakticky nevratným. Podaří-li se nějakým způsobem masově změnit světonázor lidí, potom budou lidé chránit zájmy okupantů, považujíc je za součást jejich běžného života...

Přidat nový příspěvek