Re: Re: Celkom fajn

Jakub | 12.08.2017

Zdravím, VK čtu i poslouchám jeho pořady na Svobodném rádiu.

Není možné říkat celou pravdu, jejíž pochopení vyžaduje dlouhodobě studium KSB. Proto vytvoří Aeronet alespoň informační bránu, která umožní dalším subjektům působit a společnosti se nejhoršímu scénáři vyhnout.

V této oblasti kupříkladu Aeronet skutečně působí pozitivně a propaguje SPD před volbami do PS. Bez Aeronetu, Svobodného vysílače, Svobodného Rádia by opozice mohla působit jen letáčky a vlastními prohlášeními na svých stránkách s minimálním dopadem. Proto i Aeronet je důležitý a ať má za úkol dělat cokoli, minimálně pro další tři měsíce dělá dobrou práci. Já bych si velmi přál žít ve společnosti, která umožňuje člověku stát se Člověkem a plně využít svůj geneticky potencial. Jenže taková společnost tu teď není. Nechme Aeronet dělat jeho úkol. Já sám jsem na Aeronetu začínal a přes Pozorovatelku jsem se dostal nedávno na stránky KSB, kde teď čtu práci DVTR. Jsem na začátku, ale už teď vidím, několik jevů, které mi do původního obrázku světa nezapadalo a po přečtení několika materiálů KSB již spoustu věcí začalo dávat smysl. To vše díky Aeronetu. Nepolemizuji s článkem Hoaxe, že Aeronet vědomě neuvádí pravdu, ale z komentářů pod článkem jsem vyrozuměl, že práce Aeronetu je vnimana zde stejně jako práce mainstreamového proudu a to mi přijde už za hranou možného. Vše chce svůj čas a poslouchat a vnímat názory VK mi přijde už užitečné i kvůli tomu, že spoluvytváří informační prostor ve velkém měřítku.

Přidat nový příspěvek