Re: Re: příspěvek

Tomi | 09.08.2017

Oracle

Podla mna co pise julius je v zhladom k sucasnej sytuaciii - v zhode s tym co sa pise biblii.
Mam ju precitanu od a do z niekolko krat a niekolko prekladov + k tomu aj casti, ktore sa dostali na verejnost a niesu sucastou biblie.
Mimo to mi nieje tajomstvom ani napriklad to, ze Biblia ,,vychadza" (vlastne nevychadza ale dae tomu ze vychadza s egyptskeho nabozenstva, kde sa usadili zreci s atlantidy. Oni vsak to ucenie nevytvorili, ale prekrutili.
Takze ak o tom vues viac nez ja, tak mi prosim dopln medzeri, ktore tam urcite niekde mam, aby ,,som sa s tebou dostal do suladu.
...
Len pre dodanie... Zrovna citam aj prace VP SSSR, co mi nemusite verit.
No chce to cas. Ako sami hovorite. Nejde precitat vsetky knihi. Obsvlast, ked mam rodinny dom okolo ktoreho je vela prace a chodim do roboty a staram sa o rodinu, takze za tyzden to nejde, ale uz mam toho za sebou dost.
Akorat, ze to neberem od slova do slova, ale z-jedno-dusu-jem si to, do svojho chapania. Skratka sa to neucim naspamet a neohanam sa tym kade chodim aby kazdy videl. Poviem to svojimi slovami. JEDNO-DUCHo

Přidat nový příspěvek