Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slobodna vola, ako funguje.

Pe-tri | 04.08.2017

V pohodě, mimo můj diapazon - ano něco jako mimo moji mísu:)
Jinak k tvému sumárnímu příspěvku - mnohé beru, líbí se mi ta ochota pracovat na vlastní matrici. Snad jen to podpichování není můj šálek kávy. Skutečných provokatérů tu je už i tak víc než je zdrávo. Znáš to sám - kdo seje vítr, sklízí bouři. Zvlášť nováčci.
A něco k mé osobě ? Není problém si o mých názorech, potažmo kteréhokoliv jiného nicku udělat představu z minulých diskusí. Pohybuji se na tomto webu již od od zatraceného Levašova (-5 let) a tak jsem tu už ledacos zažil. Nebylo to tu vždy takové jako teď. Hledáš inspiraci ? Projeď si dřívější články a diskuse k ním, byly mnohem méně politické, víc filosofické, až s příchodem Pjakina se to začalo otáčet. Ty minulé diskuse obsahují mnohé skutečné perly a určitě si tam najdeš co tě bude inspirovat. Můžeš to pak znovu vytáhnout na světlo přítomnosti.
Takže už jen jak efektivně na to? Jednoduše, použij strýčka Googla asi v takovéto podobě: pe-tri site:leva-net.webnode.cz
Měj se fajn a hodně štěstí. Určitě ještě splknem:)
P.

Přidat nový příspěvek