Re: internet

Cico Ciciak | 01.08.2017

> Rozbor je OK, ale zaujala ma táto veta: ".....rozšíření internetu (který se defakto objevil proto, aby se KSB mohla šířit)".

> Nie je to trochu moc silné vyjadrenie ?


Z určitého hľadiska alebo z vyššej úrovne nazerania na danú vec (z pozície HNVR), by sa to takto dalo kľudne povedať.
Prečo nie?
Tvorca mohol niekomu vnuknúť myšlienku spojenia viacerých počítačov do jednej siete, aby sa podporila tendencia (proces) šírenia KSB a DVTR, GP s jeho nižšou úrovňou chápania objektívnej reality oproti HNVR (ktoré ako hierarchicky najvyššie všeobjímajúce riadenie disponujúce nekonečnou úrovňou chápania objektívnej reality, nakoľko tá Ním bola stvorená) a s jeho neznalosťou skutočných Božích Zámerov, tento proces podporil v prospech svojich egoistických cieľov, sprvoti možno iba v rámci armády a vyšších spoločenských zákulisných kruhov, inak ho pred obyčajným plebsom tajil a jeho rozšírenie všemožne brzdil (ale možno, že ani nie - možno hneď o internete uvažovali ako o riadiacom nástroji práve pre ľudské stádo), lenže Tvorca má s ľuďmi iné Zámery a tak podľa hesla: "Človek mieni a Boh mení." sa im to čiastočne vymklo (GP) z pod ruky, čo malo za následok rozšírenie KSB a DVTR do celého sveta.

Ale táto otázka nie je pre mňa až tak podstatná, aby som sa ňou nejako hlbšie zaoberal.

Přidat nový příspěvek