Re: Re: Re: internet

Nikdo | 01.08.2017

Když ani netušíš, tak tak významná nebude. KSB nemá názory není to živá entita je to koncepce tvořená kolektivem autorů. Názory jsou velmi módní, ale jejich praktický užitek je pramalý. Myslím, že takhle hloupě mluvíš protože nemáš zjištěno o co jde a proto sám používáš názor, aniž bys ses obtěžoval zjistit na čem je koncepce založena a o co ji jde. Kolik knih jsi z koncepce přečetl? (já sám zatím půlku jedné, ale rychle zjišťuji jak mé pohledy jsou dost povrchní i když od počátku víceméně s koncepcí souhlasím, moje životní zkušenosti ji potvrzují).

Například: Matematik ti řekne mohu vypočítat vše, když budu mít k dispozici potřebné údaje a na to vhodný matematický aparát. (KSB - když budeme své životy a procesy se jich týkající dobře řídit a kormidlovat a domluvíme se na kvalitní koncepci můžeme vytvořit spravedlivou společnost). No a když knížku matematiky přineseš mezi domorodce a budeš jim říkat, že si tím mohou zlepšit život tak to nepochopí. Proto se cílí na učení a zorientování o co jde (viz. nabádaní k učení ve videích od Pjakina). Jenže spousta domorodců sem vtrhne do "učebny/prezentace" a začne trhat knížky a křičet, že je to k ničemu a nebo pokládat hloupé otázky rušící výuku, ale nějak se začít musí.

Je to pouze příklad nic osobního, mimoto Kammerer je moje oblíbená postava ze scifi příběhů od bratří Strugačtí :)

KSB je za mně pro rozvoj lidstva významnější než bible a první výsledky jsou již vidět a pokud se svět vyhne jaderné válce bude to díky KSB. Pokud je pro subjekt koncepce považována za méně významnou, pak samozřejmě mu některé uvedené věty nebudou dávat smysl.

Přidat nový příspěvek