Pozorovatelka - Aeronet

Mi | 31.07.2017

Obvykle nic nekomentuji, ale k tomuto se musím vyjádřit.
Dříve jsem na Aeronet chodil a tamní články četl, ovšem, čím více jsem informací měl, tím méně jsem tam četl a odsouval jsem to do pozadí jako nesmysly.
Nicméně už delší dobu na Aeronet nechodím, protože číst tamní články je utrpení. Nebudu říkat, že jsem nějaký expert na KSB a DVTŘ, nicméně, v době, kdy jsem tam ještě chodil, k jejímu konci, když jsem četl článek od Pozorovatelky tak jsem se nestačil divit. Jsem rád, že konečně někdo její tvorbu rozebral podrobněji. Ale musím říct ještě jednu věc, pokud kritizujeme (a objektivně máme pravdu) Pozorovatelku, tak články od VK (Vedoucího Kolotoče) to jsou teprve perly, kdy státní elitu Clinton and Company vydává na globální elity a hlavní představitele GP, tak to je vážně na pováženou. Jelikož se snaží celý Aeronet odkazovat na vyjádření Pjakina, Putina či Lavrova (což je úsměvné) a své "analýzy" vydávat za jedinou objektivní pravdu a realitu, dá se říct, že podráží snažení Putina a dalších při aplikaci jiné koncepce globalizace a tím co zanechává v lidech se objektivně od lidí přistupných k těmto informacím a ochotných přijmout, že existuje GP, globální politika, matrice atd. tak se obávám, že možná autory na Aeronetu časem stihne nějaká "pohroma" jako ochranná matrice KSB, jelikož KSB je tímto jejich "snažením" podrývána. A co víc, oni upřímně věří, že mají pravdu a na V.V.Pjakina se odvolávají jako na potvrzení.
Děkuji Hoxovi za perfektní analýzu stavu nejen Pozorovatelky, ale Aeronetu jako celku. Doufám, že při čtení té "analýzy" neutrpěl nějakou vážnější újmu.
Omlouvám se za delší komentář.

Přidat nový příspěvek