Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ...koment...

Tomi | 06.08.2017

Ahoj mozem sa zapojit?
... skusim vam dat kusok seba - mojho pohladu (jeho cast, ktoru mozem doplnit o ine, ak budete chciet), kedze sa jedna o DVTR tak budem o tom...
moj nazor-pohlad-pocit. bude to asi na dlhsie, tak si skuste najst prosim cas. Dakujem.
...
podla mna, pre plne pochopenie tohoto spolocenskeho javu je dobre rozlisovat - teda hladat rozdieli, ale aj spolocne znaki medzi KSB, DVTR, jej autormi (programatormi), ich propagatormi, vykladatelmi ci nasledovnikmi tohoto ucenia, ... a tak dalej...
...
podla mna niektori privrzenci tohoto ucenia sa pozeraju na toto ucenie nekriticky cim sami seba pripravuju o moznost ho spravne a plne pochopit, - A teda aj ciele (umysli) jej autorov, cize programatorov. Preto je potrebne ich pocuvat (tak ucenie samo, ako aj jej autorov, ci vykladatelov - ako kazdeho - a to najme v tedy, ak ich (jeho) povazujeme za svojich nepriatelov. Aby sme poznali ich (jeho) umysli a plany a vedeli sme sa proti nim branit - Cize v cas a spravne reagovat. (zaclenovat ich koncepciu do tej svojej). aby oni (proframatori) nezaclenili tu nasu.

Rovnako si vsak myslim, ze niektory jeho odporcovia sa nan pozeraju az prilis kriticky.
co je podla mna chyba, pretoze takto sa pripravime o moznost to (ich) pochopit. a teda aj spravne reagovat.
...
Podla mna je Rozporuplne tak samotne ucenie (programatori), ako aj jeho ,,knazi" (vykladatelia) ci nasledovnici (ovecky), alebo aj jeho odporcovia.

Aby teda bolo mozne tieto rozpori pochopit, je dobre pocuvat, citat, zapajat sa (do diskusii) a to primerane a nenutene, aby nas nezablokovali.
...
...
...
a teraz k samotnej koncepcii.
...
Podla mna uz samotny nazov ci DVTR je v rozpore s jej obsahom a s tym co ucia ich ,,svaty knazi" - ti jediny pravi vodcovia (,,riaditelia")
...
nazov hovori o dostatocne vseobecnej teorii riadenia... tu ma napada otazka. - Riadenie coho?
Seba, alebo inych?
...
Tak z velkou zvedavostou (tuzbou objasnit svoju otazku) som ju otvoril a po par stranach som teda vobec nemal pocit, ze je dostatocne vseobecna - teda dostupna kazdemu. - Prave naopak.
Prislo mi ze sa tam az prilis konkretizuje, miesto toho aby sa veci zovseobecnovali (pojmi)...
- zdalo sa mi, ze nepouziva vseobecne - teda kazdemu pochopitelne pojmi.
-to vo mne vyvolalo negativne pociti a emocie... ako to? sak to je uplne inac ako hovoria tam ti... preco to... o co im v skutocnosti ide?
- a tak zo zvedavostou a plny roznych ocakavanie, ktore sa vsak od precitania nazvu zmenili som pokracoval v cetbe s nedvoverou, ktora sa mi neskor potvrdila. ......

dlhi pribeh (cetba) - tu sa teda pozastavim.
...
...
...
Moj nazor - pohlad - pocit, ktory som nadobudol na zaklade svojich osobnych teoretickych znalosti a praktickych skusenosti z kazdodenneho zivota obycajneho cloveka je takito
...
Kedze jeden pojem moze mat mnoho vyznamov a mnoho pohladov na ne.
teda dvaja rozny ludia budu mat na jednu a tu istu vec iny pohlad (cast objektivneho pohladu).
co znamena, ze aby sa dokazali pochopit a nasjt sulad je potrebne, aby spolu komunikovali a snazili sa pozriet na vec ocami toho druheho. - tym sa vzajomne obohatia - pochopia...

- kto nechce jednat, sam ukazuje o co mu ide. cize sa odstavi od spoluriadenia procesu a ten ide dalej mimo neho a negativne vpliva na toho, kto nieco odmietol. je to ako zavret oci a mysliet si ze taraz som neviditelny, alebo zavret oci a mysliet si, ze to na co som sa pozeral, tak prestane existovat. - Neprestane, ale bude to mat na mna vpliv, ktory si vsak nebudem uvedomovat (vidiet ho) - cize inymi slovami sa odstavim od spoluriadenia tohoto procesu. Ale nie riadenia. Riadenie je len iluzia.
...
Teda uz len z dovodu, ze kazdy sme iny, cize mame svoj vlastny/osobity a jedinecny pohlad na svet a teda aj svoju vlastnu Koncepciu spolocenskej bezpecnosti, cize aj vlastny pojmovi aparat, ktory si buduje kazdy sam v pribehu svojho kazdodenneho zivota (skusenosti).

- teda uz len preto je podla mojho nazoru a pocitu vnucovanie DVTR ci KSB nezmyselne, ak su jej/ich ciele pravdive, pretoze aj ked budu vsetci pouzivat rovnake pojmi, tak pohlad na ne (ich chapanie) bude u kazdeho cloveka iny a DVTR teta ide sama proti sebe ... - Obsah svedci proti deklarovanemu cielu v nazve, ktory sa vo svetle samotnej DVTR javi byt falosny s dovodov, ktore uvadza v celom texte...
Tak isto idu proti sebe aj vsetci co to hltaju slovo za slovom, bez kritickeho myslenia (akoby to bol nieco svate a nedotknutelne).

Tiez sa teda Jedna aj o nepochopenie samotnych prac vp sssr a ich programatorov - autorov, ktory takto odhaluju svoje prave umysli a skutocne ciele. S ich strany tu teda mame jasny zamer o ovladnutie sveta (ludstva) a jeho riadenie.
cize sa nejedna o ciel riadenia seba sameho a svojich mislienok ci emocii, ako sa moze zdat, ale o riadenie spolo-cnosti.
...
nasilne (psychicky) vnucovanie svojej koncepcie niekomu inemu je teda snaha pripravit ho o jeho vlastnu konceptualnu samostatnost s cielom zMOCnit sa riadenia inych, - tych ktory tuto koncepciu - pohlad na svet - primu zasvoju vlastnu.
Pretoze, uz sa nepozeraju na svet svojimi vlastnymi ocami, ale ocami programatorov prac VP sssr. tym im davaju moc nad svojim zivotom a posilnuju ich svojou energiu ... - presadzovanim tejto koncepcie v spolocnosti za aku kolvek cenu, - ako mozme vidiet na niektorych veboch, kde sa upravuje (maze) diskusia, tak aby vysledny obraz zapadol do mozajky KSB a jej programatorov.
Kazdy argument, ktory na nich (nasledovnikov a propagatorov) vrha zle svetlo a oni nan nevedia reagovat, pretoze ho nedokazu pochopit a reagovat, tak je zmazany...
alebo nieco nechaju, skritizuju to a potom mazu odpovede. - zautocia a nedaju moznost sa branit.

Zneuzivaju pravo-moc.
-inymi slovami: pod vsemoznymi zamienkami likviduju nepohodlnych a este to obhajuju... a su na to hrdy.
-Hovoria: Pocuvajte nas. Ale sami pocuvat nechcu.
-Hovoria: ucte sa nas pojmovi aparat a nasu koncepciu, ale sami sa iny aparat a koncepciu ucit nechcu.
...
...
...
Staci si to precitat, alebo si ich vypocut a skusit im dat nejaku otazku - odporucam.
...
...
teraz k nasledovnikom a propagatorom (vyveskam - bilboardom)... k falosnym prorokom a ucitelom.
...
Neustale to vnucuju a zaroven hovoria o moci... Tym ludom beru ich samostatnost - aby bolo mozne ich subjektivne riadit. - zyskat iluziu riadenia, kedze jediny je Boh stvoritel, kto riadi.
a bez ohladu na to ci to robi vedome, alebo nevedome, tak na to doplati (asi im este nestacilo) - no nech si chlapci pockaju na Boha a jeho spravodlivost - on im iba dava cas na zmenu (prehodnotenie).!
..
Ak by to nebolo tak... Tak by ani oni ani ksb nepouzivali slovo idiot, aj ked je to ,,fakt"...
Pretoze, bud budem niekoho povazovat za Mysliaceho cloveka a budem sa aj nepriek urazkam s jeho strany, s nim snazit jednat, alebo ho budem povazovat za idiota - teda nesvojpravneho blazna, za ktoreho mam pravo rozhodovat - a tak s nim jednat nebudem - co aj robia.
oboje naraz nejde...
...
uz len to vyjadrovanie a posobenie hovori samo za seba - o skutocnych (vnutornych) cieloch. nie o tych o ktorych hovori(a) (vonkajsie).
... - a toto iste plati aj o inych s ich radov. staci si pozriet tie ich diskusie, ci skusit sa zapojit. - odporucam.
...
Napriklad aj tym ako hovori, aby sa Ludia orientovali na Putina... ja sa na neho orientujem a sledujem ako Putin jedna, ako posoby, ako hovori, ako kona (pracuje)...
- A medzi nim a pjakinom nenachadzam zhodu.
Putin nikoho neuraza, nikoho nenazyva nepriatelom, neuzatvara sa pred svetom, ale naopak sa snazi jednat a to zdoraznujem bez urazok. nic nehodnoti dopredu, ale caka ako sa sytuacia vyvinie a podla toho jedna... jeho slova a skutky sa zhoduju,
...- ale toto vsetko sa neda povedat o mnohych tych, ktory sa s nim snazia spojit svoje meno a skutky, tak ako to spravila napriklad falosna cirkev s pravym Kristom. - cize ho svojim jednanim diskredituju (co sa im az tak dobre nedari).
...
...
...
aby som to zhrnul.
...
cielom KSB je podla mojho subjektivneho pohladu na objektivnu realitu

1, udrzanie si, ci zyskanie (iluzie) moci pre jej programatorov - presvedcenim jej nasledovnikov o moznosti subjektivneho riadenia objektyvnych procesov a socialnych supersystemov - cize budovanie kadrovej zakladne buducich ,,(samo)vladcov" sveta a katov samotneho Ruska.

2, Posilnenie Ruska pomocou KSB (co sa uz stalo) a jej nasledne nasilne vnucovanie celemu svetu, co sa podla samotnej KSB nakoniec obrati proti jej presadzovatelom a aj proti rusku a putinovi s ktorym sa tu svoju KSB snazia spojit a tak ho (ich) diskreditovat.

3, Rozsirenie vp sssr medzi ludi, presviedcanim ich, ze takto budu samostany, ze ked sa budu pozerat na svet ocami KSB a DVTR, tak budu vsetkemu ,,rozumiet a chapat"
V skutocnosti sa tak stanu nesamostatny a lahko ovladatelny, pretoze tyto ludia uz nemaju svoj vlastny nazor/pohlad na svet, ale pozeraju sa na svet ocami programatorov DVTR a KSB, ktory takto posilnia svoj egregor o ich energiu. (budu pracovat v ich zaujme - nie vo svojom).
- preberanim KSB slovo za slovom - nekriticky.

- takto sa ten ich ,,GP"snazi zaclenit politiku Vladimira Putina do tej svojej.

zatial co sa oni zaoberaju planmi GP ... napr. prenasanim centier riadenia atd napr do Ciny. GP pracuje a zaclenuje ich do svojej politiky.
---- preto im unika, ze centrum riadenia sa v skutocnosti presuva do Ruska a cielom KSB a DVTR je Ovladnutie Ruska z jeho vnutra, po tom co sa zbavia Putina a jeho pravich pomocnikov.

Teda vytvorenie Buducej kadrovej zakladne podla DVTR a KSB, pomocou ktorej si myslia, ze budu aj v buducnosti ovladat svet.

- Vytvorenie presvedcenia, ze buduce vytazstvo Ruska v Globalnej arene a presadenie KSB a DVTR bude aj porazkou GP, co sa im uz vela krat v historii podarilo.
...
...
...
...
...
...No nachadzam jeden jediny prvok ktory existuje vo vsetkych knihach a kulturach pod roznymi menami (pojmami). aj v ksb
,
tym prvkom je Boh... jediny (riaditel) a pravy, BOH, ktory, ako hovorite: .. vsetko drzi, ktory vsetko vie, vsetko vidi, JE vsade -Vo vsetkom a v kazdom z NAS.
...
preto pozna nase umysli a vidi co vidime mi.
Preto navrhujem, aby sme sa zacali na svet pozerat OCAMI BOHA. a nie s pohladu GP, DVTR, BIBLIE, KORANU a tak sa zaclenili do Bozej politiky (zameru).
a nie do koncepcie cudzej, na mieru usitej, podla potrieb jej programatora. Jediny dobry programator je Boh, preto je treba byť ním.
...
to neznamena, ze vizivam k ignoracii napr. GP, DVTR, BIBLIE, KORANU, alebo ignoracii cohokolvek, ci kohokolvek ineho.

chcem tym povedat pravy opak.
...
Citajte, ako chcete, citajte co chcete,
pocuvajte (aj jeden druheho).
ak nechcete necitajte - co vas neoslovi... podla svojej vole, svojho mravu, ci svedomia a vlestne vedomia.

-Ale pouzivajte svoj vlastny pojmovi aparat, svoju vlstnu koncepciu -

Ale Nehovorte, ze ta vasa je lepsia ako ina... - Vsetki su rovnako dobre. Viberte si ktoru chcete.

Neodmietajte co povazujete za zle, Ved ak je to zle, tak ako sa chcete branit, ked o svojom nepriatelovi nebudete nic vediet, Pretoze ste sa sami pripravili o jeho plani.
Ak ich nebudete poznat a budete ho ignorovat, tak bude pracovat proti vam, ... a ani o tom nebudete vediet.

Pocuvajte ho, nechajte nech sa prejavi - sledujte ho - sam vam prezradi co sa chysta urobit, ake su jeho dalsie plany. Nepripravte sa o ne.
Inak vas nepriatel pride, ked to nebudete cakat a udrie tam, kde bi vas to ani vo sne nenapadlo, pretoze ste nevedeli, co na vas chysta.
...
Vyvarujte sa domnelim nepriatelom.

Partneri sme.
...
tieto texty su dane s hierarchicky vyssieho riadenia daleko presahujuceho ramec GP, a preto je akekolvek nakladanie s nimi dobrovolne. Podla mravu kazdeho zucastneneho.
...
tieto texty su skopirovane a budu zverejnene aj na inych strankach.
v pripade ich vymazania ci menenia obsahu ci vyznamu jednotlivich prvkov (pojmov) - podla vlastneho kontextu ci pre vlastnu potrebu. - teda nie spoloc-nu(censku) potrebu v rozpore s Bozim zamerom sa obsah obrati a bude sluzit v neprospech
toho kto chcel zneuzit svoje moznosti a schopnosti - moc ktoru mu dal boh bude. A s casovim odstupom bude nalezite presvedceny o chybnosti tekehoto konania. - co bude trpko lutovat.
... kto neveri, nech to skusi a caka co pride.
..

Přidat nový příspěvek