Re: Re: Re: Re: Otázka.

Matěj | 31.07.2017

Cico Cicak,
ano, dá s to tak říct. Ale jistě víte, co úsilí dalo, než jste se k tomuto způsobu uvažování a chápání dostal, že? Ale spoluviníkem v tomto případě můžeme nazvat pouze toho, kdo ví. Ovšem, kdo z nich. měl tu kliku, že se potkal s něčím, či s někým, kdo ho vhodně nasměroval?
Oni nejsou tupí ani lhostejní. Oni se stejně jako kdysi my pouze dostali do obojku systému výchovou a vzděláním. Většinou v dobré víře, že je jim sdělována pravda. A s tímhle se lidé neradi loučí, a to zvláště když na to nemají čas. Teď ovšem už jde hlavně o to, co s tímhle udělat.
Zde lidé pracují na blogu, vzdělávají se a šíří informace. Jiní z téhož důvodu píší knížky, někteří kážou, či písničkaří, těch způsobů je mnoho, ale tohle všechno, jak jste jistě sami poznali na vlastní kůži, je velmi málo. Ruku na srdce, Kdo z vás, potažmo z vašich souputníků zaznamenal alespoň u svých nejbližších nějaký výrazný úspěch? Teď nemluvím o blogerech, ale o nás, co se "jaksi vezeme" byť trochu zasvěceným pokecáním na blogu.
Pomoci davu je velmi těžké, zvláště když jsme jeho součástí, že? A toto je možná odrazový můstek a východisko, jak z toho ven. Matěj

Přidat nový příspěvek