to kwon

dusan | 20.07.2017

-pozri napr Bolotova, tento mišung nemá koncepciu
-vápnik z mlieka - moja matka pila dokola mlieko a mala rôzne rózy a furt jej chýbal vápnik, aj som si myslel \že to jednoducho je tým že minerály si svojím spôsobom pomáhaju dostať sa do tela, na rózy a vápnik treba bór, ipriflavón .... takže mlieko má vápnik ale samý vápnik nie je ono
-tá istá story je s celozrnným chlebom - ok možno je lepší ako biele pečivo ale mám pocit že má dosť vysoký glikemický index, zdrojom je typ pšenice takže naozaj dobrý chleba je ten čo je z jednozrnky zbavenej tzv. fytátov alebo tzv sprouted bread - chleba z naklíčenej pšenice, zase jednozrnky a podstatný fakt kváskový
-tie diety - šak tu študujete dvtr, mali by ste vedieť že ak chcem niekoho zbaviť genetických informácií namiešam mu nejakú vhodnú dietu, ktorá potom zablokuje časti genetickej info, aj takej či ste náchylný na choroby, že, takže si treba dobre rozmyslieť kdo sme a čo máme jesť
-neviem prebehol som to len tak, napr načo sa budete vyprávať o kombinovaní orechov s inými potravinami, v orechoch sú tiež fytáty a tie neviem kolko ale znizujú príjem žvín
-.........
du

Přidat nový příspěvek