Re: Re: Re: Re: Re: Re: Výborný diel

Sergio | 15.07.2017

citujem :Hmm, a co brání ostatním, aby používali intuici stejně jako Pjakin? ..brani presne to iste ako hocikom inemu po nastudovani si hudobnej teorie zlozit kvalitnu hudbu , resp. kazdy nejaku zlozi , len ten vysledok bude AKY?. A kolko z nich zlozi lubivu symphoniu ? .. a ano bez poznania formalneho zapisu tonov na papier , tuto hudbu tzv. nazapisete , ale ak mate INTUICIU , dar citat informacie v tomto pripade hudobne , tak ked pred VAs postavia klavir tak VY tu hudbu z fleku zahrajete , lebo ju "citite ,vnimate , citate " ,a sam sa naucite hrat na klavir .... ale to je zrejme pre Vas Spanielska dedina . Myslim si pretoze , az by ste vedeli "citat informacie " aspon v nejakej podobe , nikdy by ste nic podobne nenapisali , nemate zrejme ani sajnu o com ja a Velicko hovorime ohladom intuicie a jej ulohy pri vytvarani analyzy COHOKOLVEK , nielen dejinnych udalosti .....
...............................................................................................
p.Hox ide vam o co ? zamerne ( ? ) vytrhavate a prekrucate moje myslienky a slova , teraz dokonca aj Velickove , bez toho aby ste sa aspon trochu snazili pochopit co ja , aj Velicko v tom videu , hovorime , zamysliet sa nad tym .Ja neznevazujem VAs u ulohu a prinos ako prekladatela a predkladatela na tychto strankach , mam vyhrady voci ulohe VYKLADATELA , a tie aj na zaklade tohto Vasho prispevku pretrvavaju , ked ste nepochopili to co Velicko jasne a priamo hovori (..alebo ste to mozno ani nepocuvali ... neviem .. ) O co VAm ide ? Preco mate neustale chut a snahu si "kopnut" a nieco degradovat , znevazit mnou napisane ? nerozumiem Vam .... nemam zaujem s Vami viest debatu o NICOM , nikam totiz nevedie . a ubera cas , pozornost a energiu ostatnych citatelov ( ... aj nas oboch ...) a odvadza od podstaty problemu .... je mi z Vas a Vasich reakcii akurat smutno .. .....nikam to nikoho ani mna , ani vAs , ani ziadneho citatela v pozitivnym smere neposuva ....akurat to moze a musi ludi znechucovat ....je to fakt velmi , velmi smutne a ponizujuce , obojstranne ...
ja uz o to nemam zaujem , koncim a nebudem sa k tomu viac vyjadrovat .howgh
P.S. ...inac poviem Vam pikosku , na zasmiate , snad pridete na ine myslienky a posunie Vas pohlad trosku do nadhladu : kuknite tam vedla na dvtr co si mysli NN (dnesny prispevok ) o prispevkoch nas dvoch a snad pochopite a zasmejete sa nad celou touto absurditou :-)

Přidat nový příspěvek