Re: Re: Re: Re: Výborný diel

Sergio | 15.07.2017

pekny den Vam , nech moj prispevok nie je chapany ako protirecie Vam a Vasmu nazoru , ale ako doplnok vasho , za ucelom dobrat sa ku podstate .....
...ano myslim a som o tom presvedceny ze Pjakin je v tom sam a uz vobec za nim nie je nikto z VP . Pjakin ma toho vela nastudovane a sleduje a cita VEREJNE dostupne zdroje ,ma v "pamati " obrovske mnozstvo udajov , ktore on potom INTUITIVNE cita , analyzuje spaja do "sladby" Udalosti a komentare . Co my asi nebudete verit ( teda URCITE nebudet :-) ) Pjakin nepotreboval studovat DVTR , jeho analyza sa opiera o intuiciu a "citanie " udalosti a DVTR je zhodou okolnosti o tom istom , okrem ineho . Ma schopnost , citit , spajat dejinne udalosti , a na druhej strane ale aj casto "uleti " :-)
Preto Pjakin "trosku" nevedomky zavadza , ak hovori ze studujte tluste knihy budete tomu rozumiet . Nie nebudu tomu tak ludia rozumiet . je to to iste ako ked hudobny skladatel povie :Studujte teoriu hudby , budete vediet skladat ako ja .... Nie nebudu vediet , teda velka vacsina , budu mat sice hudobne vzdelanie , ale bude im chybat intuicia pri spajani "tonov" do skladby . A tuto intuiciu ma Pjakin ..spajania svetovych udalisti do "skladby " tzv. "vidi" jednotlive spojenia . Ina vec je ze u ludi sa nepodporuje rozvoj "intuicie " iba ucenia sa "vedomosti " teda Pjakin by mal ferovo povedat : rozvijajte Aj svoju intuiciu ABY ste rozumeli svetu . Ten kto MA realnu intuiciu , nepotrebuje nutne studovat DVTR :-) , tie jednotlive vztahy bude jednoducho " vidiet " ak bude mat k dispozicii fakty , udalosti (..ale to predpokladam , ze aj sam viete ...)
Inac nazor na Pjakina od " clena VP " je tu :. ci sa zhoduje s mojim nazorom na Pjakina necham na VAse posudenie , vsimajte si prosim aj mimiku , gesta a oci hovoriaceho ak bude hodnotit priamo Pjakina , to vam "povie" viac ako slova (...naschval som to dal o trosku skor ..) : https://youtu.be/t6mMK8HcXkk?t=2m57s

Přidat nový příspěvek