JE POTREBNÁ ŹIVOTASCHOPNÁ A GLOBÁLNA IDEA, A NIE TAKZVANÁ «NÁRODNÁ»

Jura | 16.07.2017

To, že po 30 letech VP SSSR nedává odpověď na tuto otázku mě vede k předpokladu, že tuto odpověď je třeba hledat jinde:

V Moskvě založili na přelomu 2015-6 institut, který tu národní myšlenku Rossii hledá ještě v té verzi "národní" a ne "globální". To že ten institut je v Moskvě a ne v Petrohradě mě opět vede k předpokladu, že VP SSSR (Petrohrad) nemá příliš na toto hledání vliv.

Přitom by bylo logické, aby v Rusku byly 2 centra pracující v tandemu (Petrohrad - Moskva).

Na existenci jiného konceptuálního centra v Rusku je mi známá odpověď V.A. Jefimova, že mu existence takového centra v Rusku (kromě VP SSSR) není známá. ... (tj. neřekl, že neexistuje)

Neexistence konceptuálního centra v Moskvě je pro mě nelogická, když zrovna v Moskvě nechá Putin založit institut hledání národní myšlenky - a ta národní (resp. globální) myšlenka má být stěžejní ve smyslu překonání marasmu do kterého se lidstvo pod vedením GP dostalo.

To mě vede k vyjádření předpokladu (nebyl zatím prověřen nikým jiným v tandemním režimu), že by mohlo být v Rusku další konceptuální centrum (byť to všichni popírají či vylučují či nepotvrují) s lokalizací Moskva - resp. periferie Ruska (Sibiř).
No a můj předpoklad je, že tím centrem je Anastasie - (Zvonící cedry) a to nezávisle na tom, je-li ona sama skutečná či smyšlená.

Ve Zvonících cedrech je popsaná myšlenka, která podle mě splňuje v článku popsané charakteristiky "ŹIVOTASCHOPNÁ A GLOBÁLNA IDEA" - a to Rodové statky.

A spojení KSB s rodovými statky je tím momentem, na který se při tranformaci na Novou civilizaci čeká. Obě skupiny mají své nedostatky, které se spojením odstraní
Např. - KSB - příliš složitá x Anastasie - pohádka
KSB - není vhodné založit konceptuální stranu, protože z logiky věci ji vždy obsadí psychotrockisti x Anastasie - založte Rodnou stranu
KSB - neexistuje akademie, kde by se člověk získal lidský typ psychiky - Anastasie - Rodový statek je tou akademiíí (pozn. to tento článek potvrdil vrchovatě).



Přidat nový příspěvek