Re: Re: Re: Re: Námitka proti ekonomickému systému

Nikdo | 22.07.2017

Takže vrátíme se na začátek a budu se tvářit, že pouze nechápeš:

Spor se vede o to, že nelze nebýt začleněn do probíhajících procesů a mít zisk z ničeho.

Tvrdil jsi, že stačí zasadit strom a pak přijít až vyroste a očesat a mít zisk. To máš tak malou paměť, že si to nepamatuješ (jasný příznak záměrného trollování).

Na to jsem oponoval, že to je neúplné, protože si musíš ten pozemek pronajmout a nějak chránit. (zde ty jako správný psychický trockista to obracíš proti mně a podsouváš, že les si člověk může koupit, což jsem uvedl, že dokonce musí).

Dále jsem se snažil o zevšeobecní, že všechno co se dělá se musí nějak začlenit do probíhajících procesů a že nelze zasít, nestarat se a sklízet a ukázal jsem jako nemravnou takovou snahu.

Na to jsi neměl argument, tak jsi zatrolloval s bytem, pokud by byl ten příklad odpovídající. Tak by to byl byt bezdomovce, který si ho nepronajal a odjel na "dovolenou" a vrátil se a mezitím by si někdo ten byt koupil a začal v něm bydlet.

Od začátku vím, aby bylo jasno, že jsi troll, ale alespoň se snažíš držet jako by v argumentační rovině, ale zde jsi překročil míru (tuto diskuzi za sebe tímto končím a už se sem to číst nevracím).



Přidat nový příspěvek