Re: Pocuvajte kazde slovo.

Cico Ciciak | 10.07.2017

Hovoria ti niečo tieto tvoje slová dole?

"No nic tu teda koncim.. Nemam vo zvyku tarat do vetra, ale tym ktorych som mal, som usmernil.
Dakujem vam."

Tu už sa akože pekne odhaľuješ ty komediant a už takmer vôbec nepochybujem o tom, že si buď len psycho-trockistický blázon alebo imitátor-provokatér, ktorý dostal za úkol od svojich páničkov, aby docielil to, že Hox znova u Pjakina zablokuje diskusiu!


Veď v čom sú konkrétne Pjakin, Zaznobin a im podobní pokrytci? No nehanbi sa a prezraď nám to.
Napr. Pjakin v tom, že nazve politicky nekorektne debilov debilmi alebo (ne)vedomých pokrytcov a posadnutých bláznov psycho-trockistami, t.j. ich pravými menami?
O čom to tunáka trepeš?

Analytik globálnej politiky (nie ľudskej morálky) V.V. Pjakin, využívajúci pri svojich analýzach teoretické prostriedky KSB a DVTR, je takisto len človek a tak prirodzene môže disponovať aj určitými defektnými stereotypmi uvažovania a konania (ktoré tu teraz nechcem rozoberať - v podstate ani nemám čo - nakoľko táto vec nie je pre mňa až tak zásadná) ako asi každý človek (a čím je človek starší, tým sa u neho niektoré defektné stereotypy ťažšie menia, až sa nedajú zmeniť vôbec).
Za čo ale nemôže samotná teória KSB a DVTR (ani napr. nôž nemôže za to, že s ním nejaký vrah vraždí a závisí už na každom jedincovi zvlášť, akým spôsobom ho bude používať - neviem, či je to vhodný príklad, ale snáď si rozumieme), ktorá akurát určité defektné stereotypy človeka rozoberá a obecne odporúča vzorce myslenia a konania človeka prehodnocovať, opravovať, meniť za lepšie a nepodliehať dogmatizmu, ale pochopiteľne, že žiadna teória, nech je akokoľvek dokonalá, nedokáže človeka donútiť zmeniť na sebe niečo, čo sám nechce (aj koňa môžeš dotiahnuť k rieke, ale nedonútiš ho napiť sa)!

Přidat nový příspěvek