GP a jeho prace VP SSSR

Tomi | 09.07.2017

Studujde prace VP SSSR, pretoze GP ma nedostatok kvalifikovanych kadrov a je treba ich doplnit. Studujte a budete mat moc.
Prace VP SSSR su zas len dalsie polopravdy.
GP riadi svet tak ze vzdy ma 2 proti sebe stojace strany a tretiu ktora je v uzadi - sleduje a caka na svoju chvilu.
Prve 2 su Rusko a USA a tretia je Cina.
Jednu s tych prvych dvoch vykresluje na oboch stranach barikady ako tu dobru a tu druhu ako tu zlu. A zatial co prve 2 spolu bojuju ta tretia nabera na sile.
...
Po "skonceni" studenej vojny to tak nebolo a GP to okamzite musel riesit, preto doslo k uvolneniu VP SSSR aby doslo k stabilizacii Ruska a jeho regeneracii. Aby sa kompenzovala strata vojenskej ci ekonomickej sili Ruska. Zaroven si tym riesi problem nedostatku kadrov. Zatial co si student VP SSSR mysli, ze je konceptualne samostatny a zyskava nastroj moci nad svojim zivotom - opak je pravdou.
V skutocnosti sa jedna len o dalsi ideologicky smer, ktoreho nositelia su presvedceny o tom, ze oni su ti pravy vyvoleny, ktorym patri do ruk vlada nad tymto svetom a ostatny su iba dav - nemysliace ovce. A preto potrebuju "spravne" vedenie, pretoze len studenti VP SSSR su ti jediny pravy a mudry oni najlepsie vedia co je pre ostatnych dobre. Ved su to len nemysliace ovce a opice - co by uz len oni mohli vediet co je dobre a co zle. Mi to vieme lepsie. Mi jediny najmudrejsi, najcitlivejsi, najspravodlivejsi, atd... . To nam predsa dava pravo diktovat ostatnym nasu volu.
...
Toto som uz x krat pocul.
Od jehovistou, katolikov, komunistov, liberalov, zidov, nacistov, atd...
A vzdy to dopadlo rovnako.
...
Takze studujejte VP SSSR, ale skuste pri tom pouzit okrem rozumu aj srdce.
Studujte to, ale tie znalosti aplikujte aj na samotne prace VP SSSR a vsetko bude krystalovo ciste.
Aby ste sa nestali len nastrojom v cudzich rukach.
To co vas zotrocuje je vasa pycha.
Zbavte sa jej a vsetko uvidite jasne.

Přidat nový příspěvek