Re: Re: Re: Re: otázka pro p. Zaznobina

Hox | 09.07.2017

Za prvé, tvoje otázka "zaznobinovi" je provokační a obsahuje skrytý útok. Kromě toho je důsledkem toho že KSB neznáš, protože odpovědi na ty tvoje otázky KSB obsahuje, stačí si to přečíst a trochu zapřemýšlet.

Za druhé, ohledně tvojí lži o "korektním" příspěvku. Ta diskuse, která byla na žádost dalších diskutérů (nebyl to můj nápad, byla to prosba směřovaná na mě) pročištěna od všech příspěvků, KTERÉ TAM NEMĚLY V PRVÉ ŘADĚ VŮBEC CO DĚLAT, protože byly všechny v osobní rovině, - ta diskuse začala tvým příspěvkem s nechutným osobním útokem, který tam neměl nikdy co dělat a jedinou chybu jsem udělal v tom, že jsem ho okamžitě nezrušil, a následně se díky tobě a několika dalším trolům diskuse totálně znehodnotila. Dále lžeš v tom, že to zmizelo, JEN JSEM TO ODSTRANIL DO ODKAZU, a celou původní tebou vyprodukovanou nechutnost si může každý přečíst, když si ten odkaz otevře, jedná se o článek zde:

http://leva-net.webnode.cz/products/povedz-mi-zrkadielko-co-je-to-mravnost/

takže, ve výsledku v důsledku tvého nechutného útoku, který tam byl skoro jako první příspěvek pod článkem, pod tímhle superzajímavým článkem byla komplet znemožněna diskuse k tématu, díky tomu, že ty a ještě jeden trol tam kompletně otrávili atmosféru, počínaje tvojím prvním útokem. A nyní opět poučuješ o "morálce". Nechť posoudí každý sám, co jsi zač, nejlépe po prostudování toho, co jsi vyprodukovala pod daným článkem.

Takže jednou provždy, příspěvky v osobní rovině tu nemají co dělat, a to platí i pro tebe. Jakýkoliv tvůj příspěvek obsahující osobní rovinu od tohoto okamžiku automaticky ruším, a můžeš tu brečet jak chceš o "mazání příspěvků", jestli neumíš respektovat základní pravidla slušnosti a pravidla diskuse, které jsou dané, je to tvůj problém a nemáš v diskusi co dělat, můžeš si založit svoje stránky a odbavovat se tam, pokud máš s něčím problém.
A nyní si můžeš odpovědět sama sobě na otázku, jestli ten tvůj příspěvek pod článkem výše, obsahoval osobní rovinu - útok - nebo ne. Pokud budeš tvrdit že ne, jsi lhář nebo pokrytec, o čemž se může každý přesvědčit, když si otevře link výše a ten tvůj první farizejsky mravokárný příspěvek si přečte.

Za třetí, k tomu cos napsala v posledním odstavci, to je jen tzv. mentální kulturistika, která je stejným projevem disharmonie, jako přehnaná kulturistika fyzická, a která nemá nic společného s věcmi jako Svědomí a Záměr.

Přidat nový příspěvek