Re: Re: Re: otázka pro p. Zaznobina

Jana Černíková | 09.07.2017

Cico, tak pro Vás ještě jednou - jak jsem uvedla pro jistotu i v předmětu - jde o otázku PRO P. ZAZNOBINA…to za prvé.

Za druhé – ta hra, kdy chcete konkrétní odpověď a když ji dostanete, tak Vaše reakce je, že není konkrétní nebo že na takové vyjádření nemám právo, tak ta už mě nebaví. Takže si znova přečtěte moji otázku – ta je sama o sobě konkrétní dost. Není podrobná, protože neměla být dlouhá.

Za třetí - po předchozích zkušenostech ve zdejších diskusích ani podrobná být nechci, na to je můj čas příliš drahý. Za poslední 2 roky jsem ve větší míře přispívala jen dvakrát – a jak to skončilo? Poprvé zmizela asi tak polovina mých příspěvků a v tom dalším nedávném případě pro jistotu všechny, i když alespoň ne všechny „natvrdo“. Podotýkám že v situaci, kdy z mojí strany šlo věcnou argumentaci, která se na rozdíl od té Vaší a Vašich kolegů obešla bez osobních útoků. Píšete, že jsem nepředložila pádné argumenty – já si to pamatuju trochu jinak - předložila, ale reakce byla převážně o osobních invektivách a následném smazání. Co myslíte – útočí a maže ten, kdo argumenty má, nebo ten, kdo je nemá?

Za čtvrté – přesto to všechno k Vám budu velkorysá a věnuju Vám pár těchto podrobnějších slov jako bonus ;-) Snad to tentokrát nezmizí.. Takže, co mi chybí – explicitní vysvětlení vrstev vědomí, jaké mají funkce a vazbu ke čtení a tvorbě reality, princip vzniku a změny vzorců, princip těžiště, hologramu, rezonance,.. To, jak se naše pocitové vzorce přesně otiskují do reality kolem nás a formují ji - nevědomé zhmotňování strachy a odpory a jako opak vědomé zhmotňování.. A hlavně – že pokud je naše pocitová rovina mimo vědomou úroveň, neznamená to, že má v podvědomí zůstat – ba právě naopak – dokud nepřestane být autonomní složkou, která si dělá, „co chce“, a kterou automaticky řídí naše často pokřivené vzorce a kolektivní podvědomí, tak se nikdy nemůže stát tím, čím má především být – nástrojem pro vědomou tvorbu reality. Protože, aby se společnost mohla stát takovou, jak ji nastiňují práce VP, tak k tomu rozumové znalosti samy o sobě nestačí.

Přidat nový příspěvek