Slabe miesto

Tomi | 08.07.2017

No takze DVTR a KSB ich slabe miesta: je nedostupnost pre obycajnych ludi koli zlozitosti ("odbornosti"), zdlhavosti a potreba neustaleho sledovania svetoveho diania na co obyvajny clovek nema cas .... Vlastne je to super, lebo nikto normalny to nebude citat - cize nebude stracat cas.
Dalej je to nepochopenie ci nechcenie pochopenia jej autorov a privrzencov principu duality vo vesmire (teda v nasej dimenzii) a jej prejavy a posobenie na ludi. - zaklad u ludi su 2 ludske podstaty: Duchovna - energia a Materialna - Hmota.
- a teda slabinou dvtr je ze odvadza cloveka od jeho vnutra (Duchovnej podstaty) a jej zameranie na vonkajsok (Materialna podstata). Mimochodom u vecssiny ludi prevlada prave materialna podstata, preto sme sa dostali do tejto kase (tam je aj zdroj toho fenomenalneho trockizmu) aj by som pouzil to slovo na D alebo I, ale to by som klesol na uroven ... No ved viete. A tu je dalsia slabyna: druhy socialnej idiocie... Ako chce niekto s pomocou dvtr pomahat spasit svet ked viac ako 90% ludi nazve idiotmi? Ako s nimi chce potom jednat? A mozno ze to vobec nechce. Mozno pracuje pre GP, alebo je proste ...... (no..
pre debila, kazdy debil) a tu je problem. ked niekoho povezujem za idiota, tak ho neberiem ako mysliacu a citiacu ludsku bytost a tak nemozem pochopit a spravne vysvetli jeho konanie a motivi konania, ktore ho k tomu vedu. Potom mu ani nemozem pomoct. V takom pripade mozem iba skodit - myslim ze to je hermetizmus.
Hermetizmus je teda komponentom DVTR a KSB... Tym sa vela veci ohladne zastancov DVTR a KSB vysvetluje... No pokracoval by som, ale na co?
Su 2:30 v noci a zajtra idem na poobednu. Vstanem o 9:00, do prace idem o 13:00 a pridem o 23:00 totalne zniceny no a.... urcite si popri praci v robote a okolo domu, starani sa o rodinu ci venceni psov najdem cas na to aby som cital nieco k comu potrebujem slovnik ci dva a co ma odvadza od zmyslu zivota.
Aby zo mna bol pysny genius a riadic supersystemov...
...
Kde ste vzali ten nezmysel ze je treba nieco riadit/kontrolovat?
Ak su ciele DVTR naozaj take ciste, tak preco jej ucni chcu setko riadit?
Ved spravodliva spolocnost sa riadi sama...
Spravodlivu spolocnost riadi sam boh aby ludia mali cas sami na seba aby mohli byt stastny... To je zmysel zivota...
Potreba nieco riadit vychadza s Materialnej podstaty, pretoze taky clovek nema komtrolu sam nad sebou a preto ma potrebu vsetko riadit/kontrolovat.

Přidat nový příspěvek