Re: 11.září

Mariet | 06.07.2017

A Vy ji doposud nevite? Mne to bylo jasne hned ten den, byla jsem totiz tehdy v USA. Bylo to tak stupidne sehrane, ze by tu oficielni pohadku melo sezrat tak akorat dite z materske skolky... a jenom za to, ze jsem rekla, ze tomu neverim, tak mne malem zabili, skutecne..

Neco Vam pripomenu: narvany Vaclavak pri tzv. sametovem prevratu! Nikdy Vas nenapadlo, kde se tam tak rychle nabralo tolik lidi? Stacilo dat instrukce reditelum podniku a oni sami tam lidi poslali, pamatuji se na to..

A 11. zari 2001 v USA? Naprosto stejna "nahoda". Bez ohledu na to ve kterem state a jak byl vzdalen od NY, vsude po ranu bezely televize, v kazde sebemensi firme.

To zaridili teroristi? Nikoliv. TI, co to naplanovali a potrebovali od lidi podporu k zahajeni valky na BV a i jinde.

A ze krovak Bush ml. vyjel s tim, ze kdo neveri tomu, ze jde o teroristicky utok z ciziny, tak je nejen na jejich strane, a dokonce ze k nim patri, je jenom dalsim dukazem, ze slo o podvod, falesnou vlajku, inside job.... Detaily uz neni potreba ani studovat...

Stary trik, moc stary, staci si vzpomenout na Trojskeho kone... historie se jenom opakuje, nic vic...

Ma to pro Vas nejaky prakticky vyznam, ze nekdo oznami , ze slo o inside job? Zmeni se tim neco?

Přidat nový příspěvek