Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: troll mariet

Mariet | 30.06.2017

No to je koncert, holyude! Tak to je manver jako hrom! Asi to tamni admin uz smazal ( po vice nez roce???). Honza Koral nemazal nikoho, nemel ani na to cas cist diskuze, vzdyt byl na vse uplne sam, nemel tam poskoky jako ty Juru ( pokud to nepises za nej, vubec by mne neprekvapilo, protoze udelal to same, co ty, ze totiz dal do uvozovek svoji vetu jako citaci me, zajimava nahodicka, ze).

Demente zidovskej, ty nemas to potvrzovat kecickama, ty musis dodat dukazy skutecne, ale na to nemas. Nemas ani na to si uvedomit, jak ses ted pred ostatnimi shodil a zesmesnil...

Potvrzuji Jurovi ( ci sobe ), hahah, ja se rehnim, opravdu mne dlouho nikdo tak nepobavil svou hlouposti.

A jeste deatil: Ty sis na nwoo ted nekdy precetl, ze jsem nekomu vyhrozovala slovy " Zabiji te" a ono je to najednou smazano? Ja uz vice jak rok NWOO nejsem , vidis, jak ma lez kratke nozicky?

Uz jsem te upozornovala, ze nemam diakritiku, takze kdyz jsi sem dal ( nebo jura, je to fuk, jestli za nej pises) "Zabiji te" s diakritikou, nemohla to byt kopie mych slov, protoze tu nepuzivam uz pomalu 20 let.

Ty nejenomze lidi tady manipulujes, ale vylozene z nich delas debily, kkdyz si myslis, ze jim takove jednoduche veci nedojdou!

P.S. A jeste prodrbej sisku k otazce, zda to ten "tamni" admin, jak jsi napsala smazal pred rokem a nebo ted, a ty jsi to tam cetl ted a nebo pred rokem, kdy jsi mne neznal, jurasku-hoxi holoudovy...

Přidat nový příspěvek