Re: Re: Re: V diskusi na Zvědavci je motto: Pište jen máte-li co říct.

Mariet | 29.06.2017

Hoxi, to mas tady lidi hodne za hloupe ( ci uz prirazene k sobe ), ze neprohlednou tvou taktiku? To by se nekteri hodne divili, kdyz bych sem zacala kopirovat, co se kde pise o tobe! Jenze takto se nebojuje, kamarade! Kdybys mel sebereflexi, tak si uvedomis, ze jediny zpusob jak se bojuje v tomto pripade je to, ze sem das TO, CO JSEM NAPSALA JA, a ne reakce na to. To je uplne smesne, co delas, jenze pochopit to, na to nemas. Prispevatel Slovak se pokusil, ale marne. Jasne ti napsal, ze lide jsou rozumni, aby si veci prebrali, ale ty sem nedas to, co by si meli prebrat, ty sem das reakce na mne, to ma byt pro rozumne lidi prijatelne? Logika, Hoxi, tu postradas a moje vina to neni,

Odkryvas karty, tj. sit svych spolupracovniku ( uz davno vim, kdo je Vladislav), protoze pochybuji, ze bys sel zpatky vice jak rok hledate po webech prispevky o mne.
Podavas dukazy, ze jedes v siozidovskem projektu informacni valky, kdy neni podstatne, co pisete zde, ale musi to smerovat k rozdelovani lidi, tj. podvedome se stale stavet proti nekomu, coz dokazuji nejen tve prispevky vuci tem, kteri nepisi podle tvych pozadavku, ale i vyber textu, ktere sem zarazujes.

Je to prilis pruhledne, a vadim ti, ze to tady pisi. Prispevatelce Eve jsi sproste napsal, ze lze, pritom vse, co napsala, je viditelne primo.

Nu coz, zide, jsi placeny za to, ze postvavas lidi proti sobe, tak se neda ocekavat, ze bys s tim prestal. Silni lide se nedaji a tvoji taktiku prohledli, je stara, hodne stara. Rozdel a panuj nad rozdelenymi, protoze nad nerozdelenymi to nejde... A slabi, ti se dnes prikloni k tobe a zitra k jinemu lhari, protoze kdyz uz nekdo pristoupi na prirazovani se, udela to vzdy...

Takze priste, holyude, az budes se chtit bojovat tak jedine pomoci mych skutecnych slov, a ne cizich hodnoceni, navic kdyz na hodnoceni nemaji vubec narok. Pouze argumentacne oponovat vyrcenemu.

A jeste dousek: potreba s nekym bojovat je dusledkem naruseneho, zdegenerovaneho sexualniho pudu, kamarade. Ten zdravy se projevuje spolupraci a tvorenim. Ja si budu dal psat sve nazory podlozene praxi a ty mas jedinou moznost mi v tom zabranit tim, ze mne zablokujes, ale tim zase jenom podepises, co rikam. Pan Pjakin jasne rika, ze je to slabost umlcovat jine nazory. Jenze vy si z nej vybirate jenom to, co se vam hodi na manipulaci druhych. Uvidime, co mi k tomuto problemu napise on sam...


Přidat nový příspěvek