Re: Re: Re: Re: troll mariet

Hox | 29.06.2017

> Ja davam zasadne na kazdy web sve jmeno i kontakt

pro pořádek, když jsi sem přišla diskutovat, žádné jméno ani kontakt ani skype jsi neuvedla, jen o několik měsíců později, když jsi chtěla ať tě kdosi kontaktuje. Jméno jsi uvedla teprve poté, co jsem v reakci na tvoje tvrzení, že tě "všude znají", tvrdila že jsi tu uvedla jméno - lež, v momentě toho tvrzení jsi ho tu nikde neuvedla.

> Nabizela jsem jak tobe tax Hoxovi dukazy, aby si overil i to, ze nejsem muzskej, jak mne oslovoval a jeste k tomu dalsi pridali, ze gay, stacilo zapnout Skype. Proc nechtel? No boji se, boji se o svou identitu.

nikdy jsem nenapsal že jsi chlap, a mužský rod (použil jsem 1x) neznamená automaticky muž, může znamenat například "diskutér". Co o tobě napsal někdo jiný řeš s tím, kdo to napsal.
Proč bych si měl ověřovat cokoliv o tom, jestli jsi chlap, fyzicky žena, transvestita nebo cokoliv dalšího? To je opravdu to poslední, co mě zajímá.

> stacilo zapnout Skype. Proc nechtel? No boji se, boji se o svou identitu.

další lež, nestačilo protože tvůj skype ze zdejší diskuse nikdo nezná, nikde jsi ho neuvedla, ani při té "nabídce" na kontrolu totožnosti přes skype.

Přidat nový příspěvek