Re: Re: V diskusi na Zvědavci je motto: Pište jen máte-li co říct.

Hox | 29.06.2017

ps. na nwoo mají s Marií=Mariet také zkušenosti:

http://www.nwoo.org/2016/06/09/dopisy-prezidentovi-poslancum-a-senatorum-a-ministrovi-vnitra-chovancovi-z-demonstrace-8-6-2016/

Vladislav napsal:
9.6.2016 (16.18)

Já jsem ty mrtvé už viděl, Marie. A nejen to, i je nesl do pohřebního vozu – a dokonce jim lámal ruce, aby se do něj vešli.
Mně neopijete rohlíkem, jako jiné.

Kdybyste byla hloupá, jako třeba Contumax, nebo relativně naivní, jako Monika, popřípadě vymytá, jako Jaris, považoval bych Váš přístup a to, k čemu se lidi snažíte přimět, za naivní a neuvážené, avšak plně odpovídající Vašim schopnostem.

Vy jste však velmi inteligentní, Marie, takže velmi dobře víte, co navrhujete, a jste si stejně tak dobře vědoma i možných následků.

To, co navrhujete, pokud by se i uskutečnilo, by znamenalo totální krach jakéhokoliv anti-NWO v této zemi. A Vy to víte. Proto píšu, co píšu, a stojím si za tím.

Prskejte si klidně sprostě dál, jako křeček zahnaný do kouta své nory. Tato ztráta klidu Vás jen dál usvědčuje, protože je vidět, že jste s něčím podobným nepočítala.
Musím totiž uznat, že VAŠE laťka je nad tou Jinského nebo Jirkovou opravdu mnohem výše.

Přidat nový příspěvek