Re: Re: Re: troll mariet

Mariet | 29.06.2017

Juro, tak ty nedas pokoj...

vzhledem k tomu, ze se uz potreti zastavas Moniky Ikemy, tak tim dokladujes, ze jste ze stejne lihne, ze jde u tebe o pracovni napln uz po nekolik let smejdit po ruznych webech a sbirat informace o diskuterech a tady se projevujes jako Hoxuv sekundant, tudiz tim prozrazujes, komu i tento web slouzi.
Hoxe jsem nekolikrat upozornila, jeste kdyz mazal jenom mne, aby zareagoval na tvoje osobni vypady vuci mne a on byl hluchy.
Takze mala matematika... Ve snaze mne tady dehonestovat pomoci lzi a pomluv odkryvas karty, kamarade. Opet zidovska hadovina, tolikrat uz prohlednuta, ale vy se ji nedokazete zbavit.
Fasismus, nacismus, psychotrockismus, vsechno jsou to zidovske plody a prestan mne otravovat, nebo dopadnes jako ta Monika Ikema, manzelka cloveka pracujiciho v masmediich...

K tomu tvemu paskvilu o geometrickou radou mnozicich se mych prispevku s obsahem likvidace vlady zidu a oponentu v diskuzi:

Opakovane a nejen tady rikam, ze tu spinavou praci zladnete sami, staci vas jenom pochytat a svezt na odlehly ostrov. Zidovska soudrznost funguje pouze vuci nezidum, ale mezi sebeou se perou jak psi, viz nikdy nedotazena svetovlada... hahaha.. ani se nikdy nepovede.

Porad z lidi vyrabite nepratele, jste posedli bojem, tak si ho uzijte sami na sobe ve sve izolaci. To neni muj originalni napad, ale je ten nejlepsi.

Na NWOO jsem prisla pred nekolika roky a nabidla zdarma preklady, a vzhledem k tomu, ze vetsina z nich byla z USA a i o USA, tak jsem se k nim i vyjadrovala, resp. doplnovala dle svych poznatku z USA. A na NWOO byli trolove z Novinek, k nimz se pridala i ta zidovska slipka Monika Ikema, kde mne oznacovala za trolla a pak zesilovala pomluvy jako napr. ze jeji matka se znala s mou matku a ze jsem utekla do USA a nechala sve nemocne matce dve male deti ( moje maminka byla uz davno mrtva, kdyz jsem odjela do USA a legalne), pak zase, ze jsem ukradla penize v Radiu Svobodna Evropa a utekla s nimi do USA ( americkemu radiu ukrast penize a utect do USA a ze mne za to vyhostili ) a ze mne zavreli do vezeni v Mexiku, protoze jsem pasovala v kabelce drogy ( mezi Mexikem a USA existuje spusta tunelu, kterymi se pasuji tuny drog a on nekdo bude platit duchodkyni, aby prevazela neco letadlem, ktere je pod kontrolou). Jednim slovem blbka. No a jako ty, nechtelo se ji prestat az narazila...

Ja davam zasadne na kazdy web sve jmeno i kontakt. Tim padem, nejenze kazdy, kdo ma zajem, ma moznost si overit fakta ( chyti lide si je overi, blbec se bude drzet pomluv) ale ma to jeste jednu vyhodu, ze na internetu muzes i pomlouvat, ovsem pokud pomlouvas jmeno podnikatele zpusobujes mu takto ujmu, a zaplatis za to.... Je to trestne a i provozovatel webu je povinen poskytnout IP toho, kdo to provadi. A ja si beru pravniky zasadne zidovske. Oni sice nekopou za nezida, ale kopou za sve prachy ze zida, protoze vedi, ze on je ma...takova mala zkusenost, vis.

Takze zaraz vcas, ty "kvalito".

A vrat se zpatky si precist, kdo vas nazval jesitne, nervozni, podrazdene a casto az zlostne. Ja to sice nebyla, ale naprosto se stim ztotoznuji a prispevateli dekuji za odvahu napsat pravdu a pouzit pri tom presna pojmenovani..

P.S. I odsud z levanetu se mi uz ozvali lide, takze vase pomluvy zde na mou adresu uz chytri maji vyvraceny dukazy a na hloupych mi nezalezi, at si ve mne vidi, co jim dela dobre....

P.S. 2. Snazis se mi skodit a ve skutecnosti mi nahanis pratele z rad tech, co se mi ozyvaji na email, stejne to bylo i na Aeronetu, odtamtud mam pratel nejvice, mysli jim to a to mne tesi, ze neskacou na vase hry. Strasite lidi, protoze sami ten strach mate.
Dukaz? Nabizela jsem jak tobe tax Hoxovi dukazy, aby si overil i to, ze nejsem muzskej, jak mne oslovoval a jeste k tomu dalsi pridali, ze gay, stacilo zapnout Skype. Proc nechtel? No boji se, boji se o svou identitu.








Přidat nový příspěvek