Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: troll mariet

Mariet | 28.06.2017

Nelze a nemluv za kazdeho, protoze tady o zadnou hru nejde, tedy ze strany kterehokoliv diskutera. Muzes mi rict, o so by se dalo tady hrat a co vyhrat? Toto neni opozicni web, kde by nekdo ze systemu mel zajem nasazovat a platit trolly.!

Na takovem Novinky.cz urcitepusobi, nebot tam chodi tisice lidi denne. Ale stejne jsou uz i tam v ovlivnovani lidi bezuspesni. Je to dnes jiz zastaraly zpusob. Meli svou sanci jen v dobe, kdy lide jeste nebyli zorientovani, dnes uz jsou. Tech hruz uz je tolik, ze se dotykaji cim dal vice lidi, viz privandrovalci. Lidi je mozne ohlupovat i dlouho, ale nikdy ne naporad. Pravda vzdy vyplave...

Dnes jsou trollingem uz primo samy weby. Takovy Aeronet, tam nejaky V.K. perli, co to jde. Naposledy s nejakym stehovanim na Mars a nestydi se dokonce tam napsat uvahu ( ikdyz treba ne svoji ) o stehovani 6 miliard lidi na Mars.... to proste neni houpani lidi, ale primo triskani s nimi o zed...

Opravdu by mne zajimalo, co se tady konkretne da vyhrat ci prohrat. Vzdyt nejste ani politickou stranou, kdyby slo treba o ovlivnovani volicu, tak to uz bych chapala ten tvuj strach o neco, ale tady je to o nicem... Pokud ne, tak mi to vysvetli.

Mimochodem pan Pjakin je clenem strany, ale ta mela ve volbach jenom neco kolem 2 procent. Ma nejaka strana u nas v programu vase pojeti KSB?

Přidat nový příspěvek