Re: Re: V diskusi na Zvědavci je motto: Pište jen máte-li co říct.

Martin | 28.06.2017

Víte Mariet před časem se na této diskusi daly číst dech beroucí příspěvky třeba od Luxe nebo nebo UDA. Daly mi mnoho námětů k přemýšlení i studiu. A tak si představuji diskusi na oborovém webu. Ano má samozřejmě i částečně zpravodajskou roli. Ovšem nikoli dominantní... Jsem poslední, kdo by chtěl či mohl odsud někoho vyhazovat. Sám se tu cítím hostem a snažím se tu chovat slušně. Že vám zdejší materiály nezapadly do světonázoru, či léta skládaného velkého obrazu a nedopnily je, tak jako mě je škoda. Mám ke KSB některé dílčí výhrady či pochybnosti. A zjistil jsem a koneckonců i na základě diskuse s jinými tady, že jich řada byla dána jen tím, že jsem něco ze zdejších materiálů nepochopil či jen mě má zatím nedostatečná úroveň poznání problematiky vedla řekněme ke zkresleným závěrům. Tedy s kritikou velmi šetřím. Do takového postoje vás samozřemě nemohu nutit, ale kdybyste našla určitou míru bylo by to fajn.
S tou vaší radou souhlasím. Možná by nebylo od věci stanovit "kodex diskutéra..."
S tím Sorosem nemáte pravdu. Zjistěte si jak funguje jeho financování aktivit od pouličních bojůvek, trollingu přes NGOs, po jeho "továrny" na barevné revoluce. Samozřejmě tak nefunguje sám. Je řada jiných zájmových skupin jako Ford Foundation, Rockefeller Bros. Fund atd, které tyto aktivity vyvíjejí v míře ještě větší a samozřejmě daleko déle...

Přidat nový příspěvek