Re: V diskusi na Zvědavci je motto: Pište jen máte-li co říct.

Mariet | 28.06.2017

Martine, dik za vzkaz. Ovsem toto neni pouze oborovy web, pise se tady o vsem moznem, nejen o KSB a DVTR, pokud vidim dobre, tak se zde v zahlavi pise:

" O koncepci socialni bezpecnosti, globalnim histeorickem procesu, SOUCASNE SITUACI VE SVETE A DALSIM...."

Tak to tam zmente, a nechte tam jen KSB a globalizaci a pak bude dano, ze to o nicem jinem neni.

A Zvedavec tam ma napsano " Piste jen mate-li co rict, ovsem uz tam neni " kdyz mate nastudovano to ci ono". Takze tady jste se, Martine, netrefil. To uz tady podobnym zpusobem odpalkovavala prispevatelka Lin jinou diskutujici, kde velice nevhodne ji napsala, ze prisla do drogerie a chce tam jablka... to bylo velmi nefer.

Ocenuji vasi mirnou taktiku k vyhazovu, ale prave proto, ze jde o globalizaci, ktera se tyka uplne kazdeho bez ohledu na cokoliv nastudovaneho a i bez ohledu na cokoliv dalsiho, jsem tady a rikam k tomu sve na zaklade zkusenosti a nevidim duvod, proc mne nazyvate rozbijecem diskuzi. V prve rade ji rozbijeji ti, kteri utoci na prispevatele a k obsahu jejich prispevku se nevyjadruji. Nejsem sama.

Jestli tady neco rozbijim, a to se priznavam, tak je to nadutost nastudovancu a neumoznovani lidem se svobodne vyjadrovat. Jejich vyhaneni je znakem nadutosti a diktatury provozovatelu tohoto webu.
Vsimnete si, ze sem chodi spousta lidi, kteri neprispivaji, a nekolik z nich mi napsalo. Dokonce se boji, tak to prominte, to uz je prilis spatna vizitka pro web, ktery ma lidi spojovat ke spolecne bezpecnosti. Boji se, aby nebyli minimalne zesmenovani, nalepkovani ci vyhazovani...

A Vy mi napisete, ze se skoro bojite odrolovat pod clankem k diskuzi? To mne poradne rozesmalo. Vzdyt mne nemusite cist. Proc se dobrovolne znechucujete? A s tim Sorosem, ze Vam on vubec stoji za zminku, to hodne prozrazujete o sobe...

Soros zadny trolling neplati, ten zidovsky miliardar penize nerozdava, ale krade. Nastrcena figura, aby se meli lide na koho vynadavat a pritom jim uniklo, ze skutecni spiclove a trollove jsou financovani z jejich kapes.

Davate mi nevyzadane rady, tak i proti svym zasadam Vam taky dam jednu nevyzadanou: Navrhnete adminovi, at prida do zahlavi, ze diskuse se mohou ucastnit jen prispevatele, kteri maji nastudovanu KSB ci DVTR a je to. Tim se stane tento web definovany, ze je jen pro .... ( to si doplnte podle potreby).

Přidat nový příspěvek