Re: Re: Re: Re: Re: troll mariet

Mariet | 28.06.2017

Hoxi, ja se budu uz opakovat, ale nic jineho mi nezbyva.

Globalizace je krasne nazvana jako objektivni, ale subjektivne rizena.

Pro mne, jestlize je neco subjektivne rizeno, prestava to byti objektivnim, a vubec proc to takto komplikovat.

Planetarizace je nerizena, samovolna, dana tim, ze se lide sdruzuji, potvrebuji vzajemnou pomoc ci informaci , neni nikym odnekud rizena, ale je prirozena. Ridi se prirozenymi potrebami tech lidi a ne diktatem. Tak jsem to pochopila, ze to Sergio mysli.

To je pak rozdil a veliky. Hlavne v tom, ze globalizatori lidi oblbuji tim, ze globalizace je prirozeny jev, ktery potrebuje byt nekym rizen, a proto to tak krasne zabaluji az do toho spojovani objektivity se subjektivitou. Jednoduse tak tu svou potrebu ridit podsouvaji lidem jako pozitivum pro ne samotne.

Neberu. A vsimni si rozdilu, jak se k otazce rizeni stavi pan Pjakin a jak pan Putin. Pjakin nabada lidi si nastudovat jak rizeni probiha, coz je v poradku, ale nikdy nerekne, ze lide se potrebuji do rizeni zapojit, zatimco Putin to dela.
Dam takovy priklad, jak lide pozaduji, aby nekteri lide z vlady vypadli a pan Pjakin zduvodnuje, jak lide nerozumi, ze to neni mozne, ze nema kadry atd.

Pan Pjakin je moje generace a ta jejich KSB je zastarala, vytvorena pro podminky tehdejsiho SSSR, tak se ji drzi...situace ve svete je dnes uz uplne jina.

Nekdo mi tady psal, ze uz je na ceste ke schvalni, ale ja si to nemyslim. Ikdyz je DUMA prolezla starymi strukturami, dokud tam bude Putin, tak tezko. Dokonce si myslim ( netvrdim ), ze Putin bude delat cistky, uz je tech hadu kolem nej prilis a chystaj se ho udusit...
Cetl jsi nove vyprdnute sankce z USA? Hodne pritvrdily a jedou hospodarsku likvidaci Ruska, tudiz odtud prameni muj odhad, ze Putin bude muset lidi i kolem sebe povyhazovat, nejvice mne zajima, jak dopadne tlak na banky...mimochodem, rubl stale klesa...



Přidat nový příspěvek