Re: zvláštnosť božích ciest

Nikdo | 23.06.2017

Zlé udalosti často decimujú tých lepších, mravnejších ľudí.

Když jsem začal pečlivěji zkoumat svůj život a své okolí, tak se tohle nepotvrdilo. Nastudoval jsem si několik vzdálenějších případů a zatím jsem se nesetkal, že by neplatilo, že každý obdrží to co si zaslouží. Proto se také přikláním k verzi historie, že ježíš ukřižován nebyl.

Zkuste si najít příklad ve svém okolí a rozhodně neberte za bernou minci media, znám případy jak například v "černých ovcích" to úplně otočili, tedy alespoň podle účastníku, podle mého rozlišení to ovšem nebylo tak černobíle ani podle verze druhé strany.

Je velký rozdíl mezi tím co se skutečně stalo a tím jaké máme o událostech informace, ověřte všechno raději ve svém vlastním životě, zákony vesmíru platí pro všechny stejně. To co platí pro nás obyčejné lidi, platí i pro ty, kteří řídí a manipulují davem (i císařpán chodí někam pěšky a také je podřízen následkům svých činů).

Například pro někoho je pomluvený Stalin zločinec a vrah, kterému vše prošlo. Ale podle faktů nám ve skutečnosti zajistil půl století míru a stability.

Přidat nový příspěvek