a great thanks to Dr Isikolo

Vanessa Alen | 29.07.2019

Môj bývalý priateľ skončil náš vzťah pred 6 mesiacmi potom, čo som ho obvinil, že videl inú ženu a urazil ho. Chcem ho späť vo svojom živote, ale odmietol so mnou mať akýkoľvek kontakt. Zmenil svoj riadok, blokoval mi posielanie e-mailov a Facebooku. Bol som tak zmätený a neviem, čo mám robiť. Takže siaham po internete o pomoc a videl som svedectvá o tom, ako im tento mocný kúzelník pomáha získať späť svoje ex. Tak som sa spojil s kúzelníkom, ktorý sa volá DR ISIKOLO, a vysvetlil mu môj problém a obsadil pre mňa kúzlo a ubezpečil ma o 2 dňoch, že sa môj ex vráti ku mne, a na moje najväčšie prekvapenie Druhý deň môj ex prišiel klepaním pri mojich dverách a požiadaj ma, aby som mu odpustil. Som tak šťastný, že moja láska je opäť späť. Ešte raz ďakujem DR ISIKOLO, ste skutočne nezištní a nadaní. E-mail: isikolosolutionhome@gmail.com. Je to jediná odpoveď na vaše problémy. Môže mu byť veľmi nápomocný a neprestanem zverejňovať jeho meno za dobrú prácu, ktorú pre mňa urobil, a ľudia o ňom stále hovoria na internete. jeho priamy kontakt je isikolosolutionhome@gmail.com alebo Whatsapp ho na +2348133261196

Přidat nový příspěvek