Re: Re: Re: Re: Hodně dobré, byť někde složité k pochopení.

Jura | 20.06.2017

Sorry ... asi jsem se špatně vyjádřil ... nejde o obecnou pravdu, ale o subjektivní.

Přijde mi, že se točíš úplně stejně jako Julius u křesťanství, když vyšel článek rozebírající že Ježíšovo a Pavlovo učení se liší jako den a noc; Jako se točí marxisti, když poprvé čtou KOB o metrologické neprůkaznosti marxismu (přitom KSB po odstranění jeho chyb vlastně v marxismem vyhlášeném cíli odstranění vykořisťování člověka člověkem pokračuje a dotahuje ho dále).

Necítím problém s Budhou a jeho učením před 25 stoletími, ale feudálně-otrokářský systém v Tibetu těsně před jeho obsazením Čínou problém je. ...... není tam tedy vidět podobné zásahy, které pokřivily učení Mohameda? Tedy (zdánlivě) jedno učení obsahující 2 rozdílné sociologické doktríny. Jedna vedoucí k otroctví druhá ke království božímu na zemi.

Článek o budhismu jsem ještě z KOBu nečetl, tohle jsou mé subjektivní závěry směřující speciálně k Dalajlámovi. Ten člověk splňuje všechny mé parametry na jednoho z hierofantů. Tento článek dává indície, že by mohl být dokonce i jedním z prvohiearchů.

Chybělo mi totiž doposud spojení mezi starým Egyptem a současným Tibetem ... a tím spojemím je strážení vědění Atlantídy, jenž mají oba útvary.

Přidat nový příspěvek