Re: Re: Re: Re: Re: Hodně dobré, byť někde složité k pochopení.

Lexa | 20.06.2017

Nikoli, CIA nebuduje image, protože ta má primárně jiné náplně než medializaci a vytváření informačního pole. Nicméně na intrikách se podílí. Intriky samozřejmě spočívají i v různých "pomocích," které jsou následně převráceny a medializovány. Podobně jako různé NGOs "pomáhají" různě po světě - tak akorát do hrobu, tak i CIA "pomáhá" celá léta Tibetu. Vždyť přece máš načtenou DVTŘ, tak tyhle finty jako hru na dobrého a zlého strejdu či hru na dvě přihrávky dobře znáš.
Pokud jde o Tibeťany, kteří bořili chrámy, ano, byla tam nahnána mládež před hlavněmi pušek, jiná z nevědomosti. Od invaze vytrostla v rozvrácené zemi skoro generace nevědomých lidí. Nebo snad celá kulturní revoluce byla prováděna uvědomělou mládeží, která měla plné zuby tradiční čínské kultury? Zkus to dneska říci v Číně.
Pokud jde o spaní se psy, tak bylo by fajn, kdybys aspoň jediné své tvrzení doložil. Co třeba ten žaludek, ti očití svědci? Vymyslet si jde cokoli.
Ono se toho napovídalo o Saddámovi a zbraních hromadného ničení, o Assadovi, o Kaddáfím. A kde jsou důkazy?
Mimochodem, když jsem měl psa, taky jsem s ním spal bok po boku, třeba na výletě. Co je na tom nenormálního? I když nevím, který pes by žral mouku zalitou tibetským čajem, to jsi mě celkem rozesmál.

Přidat nový příspěvek