Re: Hodně dobré, byť někde složité k pochopení.

Lexa | 19.06.2017

Ad: "Tibetští lámové = ochránci vědomostí Atlatntídy"

To je samozřejmě úplně k smíchu. Můžete tomu samozřejmě věřit, ale je to snad ještě horší, než věřit Vatikánu. Všechny tyhle spekulace o Atlantidě jsou - pouhé spekulace. A kdo vyniká v umění spekulací a mystifikací? Takže odtud vítr vane, pane kolego. Žádná fakta, žádné důkazy, žádné věcné indicie, analýzy, nic, jen literární fantazie.

Tvrdíte, že tibetský buddhismus obsahuje zkreslení Buddhova učení. Opravdu? A konkrétně máte na mysli co? V Tibetu se učilo podle původních súter. Buddhismus se dostávat do Tibetu z Indie v několika vlnách postupně od 5. do ca 8. století.

Zničit buddhistické učení je jedním z cílů světového židovstva, na kterém usilovně pracují už po staletí.
V roce 1907 vyloupil buddhistickou knihovnu v Dunhuangu v Číně Aurel Stein, za což byl v Británii odměněn šlechtickým titulem. Byla prakticky rozprášena a Diamantová sútra skončila v Britském muzeu.
Trochu přeskočím: Čínskou kulturní revoluci, které padlo za oběť krom statisíců lidí i ca. 6000 tibetských klášterů včetně knihoven (nechali jich 13- zajímavé číslo, že?) řídil Sydney Rittenberg, tehdy šéf ideologického centra Maocetungovy Číny, včetně dalších židů v komunistickém aparátu. Židé ovládli Šanghaj už v době opiových válek a vytvořili mafii zvanou Triády i Šanghajsou zlatou burzu. Čínu ze svých spárů samozřejmě už nepustili.
Oblast teravádového buddhismu, určená k likvidaci, je jihovýchodní Asie. Viz válka ve Vietnamu, kde byl kromě Nixona a Kissingera zainteresován i Big Zbyg Brzezynski a samozřejmě následná diktatura Pol Pota v Kambodži a vražedné řádění Rudých Khmérů, které vyzbrojovali, jak přiznal Brzezynski, přes Čínu. V podpoře Pol Pota sehrál klíčovou roli jistý Shaul Eisenberg, zvaný "obchodník se smrtí."
Dnes se po internetu šíří o Tibetu všelijaké bludy, protože efektem kočičí pracky došlo po invazi Číňanů do Tibetu k jeho propagaci a Západ se začal s Buddhismem seznamovat. A tak se dočtete různé úsměvné "teorie," že "lámové zakázali vynález kola," a že "radili nacistům jak manipulovat s lidmi", apod. - samozřejmě bez jakýchkoli důkazů, ale aby tomu dodali iluzi autentičnosti, vytáhnou nějakou fotku německé expedice do Tibetu atd. Šíří to v Asii Čínské struktury a na Západě je to cekem spolehlivý ukazatel židovského původu zdroje, jakkoli alternativním se jeví.

Buddhismus hrozně vadí manipulátorům, mystifikátorům, lhářům a podvodníkům všeho druhu, protože lidi učí, aby samostatně poznali pravdu a dává jim do rukou nástroje jak.

Přidat nový příspěvek