Re: Re: Re: děkuji vám za váš názor

Mariet | 15.06.2017

Libore: mezinarodne nejde delat nic, protoze dokud bude existovat zastupitelske rizeni, je to o nicem a vzdy budou podvody. Parazitismus je prirode vlastni, bohuzel.
Vsechny - ismy jsou o nicem, tedy pokud jde o prospech lidstva. A ideologie jakbysmet. Vzdy jde o diktaturu, ktera se skryva za vznesene pojmy...tento web nesiri nic jineho nez ideologii, ktera ma za ukol dostat lidi pod diktaturu nejakeho svedomi, ktera se bude vztahovat vzdy jen na podrizene, ale na ty ridici nikoliv.. vidite to tady sam..., a ohlednete se zpatky, nikdy tomu nebylo jinak a par vyjimek to nezachrani.
Videla jsem nedavno par videi.. Afganista, a taky Pakistan. Predstavte si, ze zenske useknou hlavu za to, ze sla nakupovat bez manzela, diteti, ktere si reklo o mzdu za praci, usekli ruku, a matka se strycem zavrazdi dceru ( zbili ji, polili horlavinou a zapalili) jenom proto, ze se rozhodla se provdat za cloveka,ktereho si vybrala ona a tim zneuctila rodinu, jeste navic si dovolili lhat, ze se upalila sama....chapete, ze oni nemaji pocit viny, naopak jednaji v souladu se svym svedomim? A jak takovato svedomi chce nekdo slucovat v nejake univerzalni svedomi, to opravdu je napad na hlavu... Nebo si vemte ty vrazdy nabozenskeho charakteru, jedine Alaha a nikdo jiny a krestani klidne prijali zidovskeho Jezise za sveho spasitele, vymysl to zidovsky a jeden z nejhorsich... a co provedli siozidi Vam, provedli tisicum dalsich, i v me rodine maji uz nekolik lidi na svedomi a na mne se vybodli, protoze to mam za par do hrobu...

Neco Vam reknu: nez na takovem svete zit s tou zdegenerovanou luzou, tak jsem rada, ze zanedlouho uz tady nebudu... nechci se rozepisovat dale, on to pindik Hox stejne smaze, napsala jsem Vam kontakt u clanku, Jak zit lidsky, jestli budete moci a chtit, ozvete se.

Svetonazor na dozravani mel casu dost, ale nikdy k tomu nedoslo a nedivte se, protoze i chudy clovek, kdyz ma moznost vlastnit druheho, tak mu to dela dobre, byt by to bylo jen docasne. To z lidi dostat nelze, mohla bych Vam popsat stovky prikladu, a nejhure se mi chapalo, jak postizeni lide dokazi byt kruti v tomto smeru ke zdravym. Svedomi nefunguje proto, ze oni ziji presvedcenim, ze jim ti zdravi dluzi. Opakovane jsem se snazila vysvetlovat, ale nejde to.

Přidat nový příspěvek