Re: Re: děkuji vám za váš názor

Libor | 14.06.2017

Děkuji Vám za Vaše věcné připomínky, zkusím postupně. Psal jsem čistě o Ekonomickém modelu, ne však o jeho současných či pozdějších možnostech zavedení do praxe.
V projektu je nutno lidem nejprve přesně definovat pojmy, aby si pod např. Marxismem a Bolševismem dokázali představit podobné významy a ne nadávky
Co lidi spojuje vymezení si základních pravd a cílů: Normální člověk si přeje žít bez stressu, přeje si bez obav založit rodinu, nechce války a kriminalitu, chce umírat přirozenou smrtí, nechce vykořisťování a třídní boj, chce spravedlivou odměnu za pracovní výkon, ochranu života, základních svobod a zdraví, chce být užitečný, chce objevení, podporu a realizaci vlastního potenciálu, bezplatné vzdělání, atd.
Ano, nutné znárodnění a zestátnění, když se vysvětlí, budou chtít nejen zaměstnanci a malí podnikatelé, ale i mnoho středních podnikatelů. Obtíž bude zaručit a přesvědčit je o garancích. Proti těm velkým to bez násilím a naopak si nepůjde, i když se jim budou postupně odřezávat odsodu pilíře mocenské pyramidy. Jenže bez revoluce bude daleko více mrtvých a to nepočítám nepřímou genocidu.
Jsme malý stát a hnutí propagují tuto, či obdobnou třetí cestu musí vytvořit vedoucí tým odborníků, aby po revoluci nedošlo k anarchii a mohl nový systém už jen plynule navázat. Pro to musí být hnutí mezinárodní. Aby to bylo reálné a stihlo se to včas s přihlédnutím k současným rezonancím sociálním, ekonomickým, technosférním a ideovým, je nutno použít marketing.
Zvolil bych binární marketingový systém k rozšiřování členů hnutí vstupujících do družstva. Je to nejrychlejší mlm systém, který se dá plošně šířit bez elitární pyramidy s omezením příjmů jen na symbolické uhrazení času za jeho šíření (pro aktivní 2 hod denně pracující by to mohlo být max 10 000 Kč týdně ze zisku z prodeje výukových videí a kazet). Vstup zdarma, členství zdarma. Ale toto je také na celodenní diskuzi.Ve výsledku by byl přivýdělek jen symbolický(kompenzační, neprioritní) a dosáhli by jej prakticky všichni aktivní, protože na revoluci stačí bohatě 5-10% aktivních lidí maximááálně.
Takže postupovat mezinárodně a jednotně nejprve v pojmech, pak v ideologii a činech. Světonázor by se časem dopiloval, světonázor navíc potřebuje spoustu let k dozrání jedince v mozku, řekl bych i nejedno desetiletí.
Je mi moc smutno, že toto nemohu systematicky začít uskutečňovat, protože mě pomahači sionistů upoutali na lůžko v krutých bolestech a opiáty, co mě zabíjí, mě způsobují permanentní otravu se strašnými symptomy a bez nich nejsem schopen v bolestech z implantátů, co mě dali proti mé vůli do páteře a přetrhali nervy do nohou a páteř bolestivě natáhli, ani komunikovat. I to je omezeno jen ne 2-3 hod denně, stále se to zhoršuje upadám do bezvědomí a vím, že už brzy půjdu do dimenze osvobození.

Přidat nový příspěvek