Re: Re: Re: proc si nekdo

Koloděj | 11.06.2017

Jsem pro svobodnou diskuzi. Ať každý může vyjádřit svůj názor.

NIcméně jak zde vidím, tak by měly existovat určité hranice ... pokud se diskuze změní ve zbraň, měli by mít ostatní možnost agresorovi zbraň odejmout - označit jeho příspěvky ( nebo jméno ) jako IGNORED.

Jako když někdo žvaní na náměstí, tak prostě jdu jinam, když nemám o jeho pindy zájem. Tady na webu to není tak jednoduché, ale řešit by to šlo. Čimž nic nevynucuji. Jen námět.

Co se týče toho, jestli Pjakin šije do starých struktur - nevšiml jsem si, že by přestal, nevím, kde jste "bez"i tento dojem získal. Možná to nesleduju pořádně. Ale nic .. chtěl jsem taky napsat o tom, zda má či nemá říkat vše.


--- teď, bezi, toto není reakce na vás, ale obecně k článku ----

No .. osobně si myslím, že jsou pravdy, na které je připravena jen malá část populace. Takové pravdy nelze sdělit hned. Jako v tom vtipu,kdy velitel postaví vojáky do řady a zavelí : Kdo má otce udělá krok vpřed! Nováku, kam se cpete ! no, blbej vtip ...

Ani pravdy o politickém dění není nutno hlásat veřejně. Mnohé informace jsou výsledkoem hlubokých analýz, špionáže a veřejně se s nimi chvástat - to je hloupost, ne ? Informace se musí nejprve využít, pak teprve je možno ji pustit do prostoru. Jako kdyby rusové např. prolomili kódy k americkým hlavicím, a druhý den se tím pochválí přes Pjakina ..

Jsou informace, které povedou k zatčení parazitů, taky je nebude vytrubovat ... Nevím, kde berete tu jistotu, že když se s vámi někdo dělí o informace vysoké ceny, že musí říkat vše ...

Pjakin je jistě mistr svého oboru, má dobré kontakty, osobně mám dojem, že nic kromě analýzy nedělá - od rána do večera .. má ohromný záběr vědomostí. I když mi někdy připadá nezorientovaný ( hovoří o něčem, ale připadá mi, že myslí je někde jinde) , ale to se stává i mně, když řeším nějaký problém..

no nic, dobrou





Přidat nový příspěvek