Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ahoj Luxi

Hox | 15.06.2017

Jestli příspěvky té skupiny nesnášenlivých esoteriků považuješ za korektní, pak bych ti poradil si buď zajít k očnímu, nebo popřemýšlet nad souvislostmi... považuješ za normální, že někdo příjde do nějaké komunity, která se ho neptala na názor, a začne napadat a nálepkovat?
Zřejmě ano, soudě podle tvého příspěvku, který je podle podobného receptu. Považuješ za normální lézt se svými názory na jednotlivé osoby někam, kde se na ně nikdo neptal, a kde je základní pravidlo diskuse to, aby příspěvky nebyly v osobní rovině, byly k věci, neobsahovaly osobní útoky?
Splňoval tyhle kritéria příspěvek "plackodupa", který obhajuješ? Samozřejmě nikoliv. Máš tedy problém s tím, že je tu nestandartní reakce na příspěvek, který tu v prvé řadě vůbec neměl být, protože nesplňoval pravidla diskuse. Takže, nějaké námitky mají směřovat v prvé řadě k autorům podobných příspěvků, a teprve poté případně k reakcím na ně. Tvůj příspěvek je jen další ilustrací faktu, že psychický trockizmus se navzájem podporuje. Ostatně to, že proti zdejším informacím jsou schopni se domluvit na společném postupu militantní ateisté a militantní katolíci (psychotrockizmus má mnoho podob), a spousta dalších navzájem jakoby neslučitelných postojů, je vypovídající samo o sobě.

Přidat nový příspěvek